Case Study: Реконструкція та модернізація системи збору відсіву зі стічних вод, що надходять на очисну споруду (Острув-Мазовецька, Польща)

ПРОЄКТ: Реконструкція та модернізація системи механічного очищення стічних вод, що надходять на очисні споруди по вул. Ольшиновій, 16 в м. Острув Мазовецька
ЗАМОВНИК: Підприємство комунального господарства у м. Острув Мазовецька
ОБ’ЄКТ: Очисні споруди за адресою вул. Ольшинова, 16
ЗАПУСК В ЕКСПЛУАТАЦІЮ: лютий – березень 2021 р.

Цілі проєкту

Метою проєкту була модернізація та реконструкція механічного очищення каналізаційних стоків, що надходять на очисні споруди в м. Острув-Мазовецька.

Відповідно до плану модернізації, було поставлено, встановлено і введено в експлуатацію у лютому 2021 року наступне обладнання:

Раніше очисні споруди стикались з труднощами пов’язаними з переповненням каналу стічними водами, тому було прийнято рішення розширити канал і встановити ширшу решітку з більшою пропускною здатністю.

Реалізація проєкту

Обладнання для проєкту було виготовлено на заводі Esmil. Існуючий припливний канал було розширено з метою правильного розміщення решітки відповідно до вимог проєкту. Після завершення будівельних робіт фахівці підприємства Esmil розпочали монтаж і введення агрегату в експлуатацію. Решітку було введено в експлуатацію у березні 2021 року.

Результат

Завдяки використанню ступінчастої решітки РСК0815 Esmil було повністю усунено проблему переповнення каналу стічними водами. Решітка, дібрана і поставлена компанією Esmil, не тільки забезпечує чистоту всередині цеху механічного очищення, але і, завдяки своїй надійній роботі, захищає обладнання на подальших етапах процесу очищення стічних вод.

Відгук про роботу каналізаційних затворів Esmil (Одеса, Україна)

Для обеспечения возможности оперативного переключения коллекторов сточных вод диаметром 1200 мм в дистанционном режиме стояла задача установки щитового затвора.

Специалистами нашего предприятия было проведено исследование рынка и рассмотрены предложения различных производителей, таких как “Ebro-Armaturen” Германия, “Orbinox” Испания, ООО “Эко-Инвест” Украина.

Изначально предполагалось, что данное оборудование будет работать в условиях абразивной среды и в химически агрессивных сточных водах, а также быстро и надежно производить переключение потоков.

Учитывая качество материалов, применяемых при изготовлении, высокий технологический уровень исполнения, современный уровень автоматизации, с учетом соотношения цены и качества, нами было отдано предпочтение щитовому затвору, произведенному компанией “Эко-Инвест” Украина.

На строительную площадку оборудование прибыло в полностью готовом виде. Монтаж и пусконаладочные работы были выполнены в кратчайшие сроки. Система управления щитовым затвором была интегрирована в существующую систему управления технологического процесса АО “ОПЗ”.

За период эксплуатации, в течение двух лет, при работе данного оборудования производства компании ООО “Эко-Инвест”, не выявлено никаких замечаний.

Відгук про роботу каналізаційних затворів Esmil (Кременчук, Україна)

На Крюковских КОС КП “Кременчугводокал” в период 2011-2013 гг. были смонтированы 6 затворов марки ЗЩПР 0,7 х 2,0 в помещении решеток и 7 затворов марки ЗЩПР 1 х 2 на технологических этапах очистных сооружений.

За период эксплуатации указанные щитовые затворы работают в своем режиме без отказов при должном и своевременном обслуживании. Следов коррозии не наблюдается.

Таким образом, указанные затворы щитовые рекомендуются для дальнейшего применения на системах хозяйственно-фекального водоотведения.

Відгук про роботу обладнання Esmil (Мездра, Болгарія)

Industrial Parts Ltd., зареєстрована за адресою Південна промислова зона, П.О. 24, 6100, м. Казанлак, Болгарія, цим референс-листом засвідчує успішну та ефективну співпрацю з Промисловою групою Esmil.

У березні 2015 року на очисних спорудах у м. Мездра (Болгарія) Промислова група Esmil поставила та ввела в експлуатацію наступне обладнання:

  • Грабельна решітка РКЕ з датчиком рівня в каналі – 1 шт.,
  • Комбінована установка механічного очищення M-Comby (600 м3/год) – 1 шт.,
  • Ланцюговий мулоскреб для вторинного відстійника – 2 шт.,
  • Перемішувач осаду з центральним приводом – 1 шт.,
  • Каналізаційні затвори (ручні) – 5 шт., Каналізаційні затвори з електроприводом – 2 шт.,
  • Стрічковий фільтр-прес для зневоднення осаду – 2 шт.,
  • Гвинтовий конвеєр КВЕ – 1 шт.

З моменту запуску комплексу все обладнання стабільно працює, забезпечуючи високий ступінь очищення стічних вод, що позитивно впливає на роботу очисних споруд в цілому.

Встановлення грабельної каналізаційної решітки дозволило підвищити ефективність затримування відходів та їх вилучення зі стічних вод.

Комплекс демонструє високу надійність та мінімальні витрати на обслуговування.

Обладнання Esmil якісне та зручне в експлуатації. На стадії механічного зневоднення осаду ми використовували два стрічкових фільтр-прес PL-06C продуктивністю 6 м3/год. За весь період експлуатації обладнання під торговою маркою Esmil продемонструвало ефективну та надійну роботу, високу корозійну стійкість, низьке споживання енергії.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології