Виробнича база Esmil представлена трьома потужними заводами, обладнаними за останнім словом техніки і здатними випускати як серійну продукцію, так й вирішувати практично будь-які завдання з виробництва нестандартного обладнання.

Підприємство сертифіковане на відповідність міжнародним стандартам ISO та має наступні сертифікати:

  • IQNet ISO 9001:2008
  • Quality Austria ISO 9001:2008

Промислова група Esmil є власником понад 30 патентів на вироблену продукцію, а також щорічно отримує близько 5 патентів на інноваційні рішення та удосконалення.

У своїй роботі з замовником ми не зупиняємося лише на продажу обладнання. Також ми надаємо послуги з монтажу та пуско-налагодження, гарантійного і післягарантійного обслуговування.

Запорукою стабільно високої якості продукції компанії Esmil є три складових:

  • Інженерна думка, що об’єднує досвід у галузі машинобудування та очистки стічних вод
  • Верстатний парк, що дозволяє безпомилково, швидко і з високою точністю виконувати заготівельні операції, механічну обробку і зварювально-складальні роботи. У своїй роботі ми використовуємо обладнання виробництва Японії, Швейцарії та Німеччини.
  • Високий рівень культури виробництва, що включає філософію роботи з нержавіючою сталлю і алюмінієм.Сьогодні ми активно використовуємо у виробничих цехах роботизовані комплекси, завдяки чому нам вдається досягти високої якості продукції. Забезпечення міцності, герметичності та естетичного вигляду шву – складна задача, яка вирішується за допомогою кваліфікованих фахівців-зварювальників, а також з використанням промислових роботів.

Роботизовані комплекси незамінні для зварювання серійних вузлів та елементів, оскільки здатні працювати за заданою програмою 24 години на добу, виконуючи зварювальний шов постійної якості.

Нижче ви знайдете відео з описом наших виробничих процесів:

Матеріали та комплектуючі від провідних світових виробників

Висока якість, довговічність та ефективність нашого обладнання — це результат ретельного підбору високоякісних матеріалів і комплектуючих від провідних світових виробників. При виробництві обладнання Esmil ми використовуємо компоненти від найкращих галузевих брендів – нержавіюча сталь від європейських та американських виробників зі спеціальною антикорозійною обробкою, найкращі на ринку приводи та насоси, електроніка та компоненти для створення шаф управління, надійні витратоміри та безліч інших високоякісних компонентів гарантують відмінну якість та довговічність обладнання Esmil.

Для нас використання найкращих доступних компонентів — це справа честі та запорука якості та ефективності нашого обладнання. Кожен компонент обладнання є критично важливим для забезпечення його довговічності та високої продуктивності, тому ми ставимося до виробничих процесів з особливою уважністю та прискіпливістю.

Високоякісні компоненти та матеріали провідних світових виробників роблять обладнання Esmil неперевершеним та винятковим, а групу Esmil – одним з найкращих виробників обладнання, якому довіряють клієнти з усього світу.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології