Доцільність проведення первинних досліджень

Індивідуально розроблені технологічні рішення, що базуються на спеціально підібраних оптимальних параметрах процесу, дозволяють досягти значно вищої ефективності очищення стічних вод з меншими капітальними й експлуатаційними витратами. Більш за те, попередні лабораторні чи пілотні дослідження інколи дозволяють уникнути прийняття невірних технологічних рішень, що можуть бути наслідком неточних або ненадійних вихідних даних.

Досить часто, вже існуючі очисні споруди можуть використовувати застарілі технології, тоді як їх модернізація дозволить значно знизити витрати реагентів, води та електроенергії, а також підвищити якість очищення стічних вод досягаючи актуальних вимог щодо їх скидання, які постійно посилюються.

Наші можливості і послуги

Компанія Esmil посідає власні дослідницькі лабораторії і багатий парк пілотного та лабораторного обладнання, що під керівництвом висококваліфікованих технологів та інженерів дозволяє надати Клієнтам нашої компанії якісні послуги з первинних досліджень і запровадити найбільш економічно та технологічно ефективні рішення. Від самого початку розроблення проєкту, ми крок за кроком проходимо усі важливі етапи дослідницької роботи, виконуємо відповідні розрахунки та аналізуємо отримані дані, що дозволяє надійно та безпечно підібрати найбільш раціональні методи оброблення стічних вод і осадів у кожному конкретному випадку.

Стратегія Esmil щодо проведення первинних досліджень

Переваги первинних досліджень

Розроблена і перевірена роками стратегія проведення первинних досліджень Esmil дозволяє ефективно реалізувати проєкти будь-якої складності застосовуючи специфічні технології для стічних вод різних галузей промисловості використовуючи наявний у нас багатий досвід отриманий під час зведення очисних споруд на різних підприємствах.

Однією з найважливіших переваг покрокового виконання проєкту є впровадження нетипових технологічних рішень, що дозволяє виконати усі вимагання і побажання Клієнта до процесу очищення завдячуючи індивідуальному підходу до кожного об’єкту. Крім того, після ретельної перевірки ефективності технології, з’являється можливість впровадити досі неіснуючі унікальні рішення, що може виявитися для Клієнта важливою конкурентною перевагою.

Разом із клієнтом ми проходимо спільний шлях реалізації проєкту пропонуючи між іншим рішення “під-ключ”, оренду та експлуатування споруд, сервісне обслуговування, моніторинг і удосконалення методів очищення.

Esmil Group

Esmil Group - це провідний глобальний виробник, який розробляє передове обладнання для очищення стічних вод і зневоднення осаду. Крім того, ми спеціалізуємося на постачанні передових мембранних систем для різних галузей промисловості.

EU Flag Esmil Group

Обладнання для очищення стічних вод та зневоднення осаду.

EU Flag Esmil USA

Обладнання для зневоднення осаду в США.

EU Flag Esmil Process Systems

Мембранні системи.