Мембранні системи

Ласкаво просимо на сторінку категорії “Мембранні системи для очищення стічних вод та промислових відходів”, де інновації поєднуються зі сталим розвитком! Ознайомтеся з нашим широким асортиментом найсучасніших мембранних систем, розроблених для революційних змін у процесах очищення стічних вод. Від зворотного осмосу до ультрафільтрації та нанофільтрації — наші високоефективні мембранні системи розроблені для забезпечення виняткової ефективності фільтрації, гарантуючи видалення забруднюючих речовин, домішок і забруднювачів зі стічних вод з надзвичайною точністю. Приєднуйтесь до нас, щоб зробити майбутнє чистішим завдяки нашим сучасним мембранним системам для очищення стічних вод.

Мембранні технології очищення стічних вод – це високотехнологічні методи фільтрації, які використовують мембрани для видалення забруднюючих речовин, домішок і забруднювачів зі стічних вод. Мембрани діють як бар’єри, вибірково пропускаючи молекули води і концентруючи тверді та розчинені речовини з іншого боку.

Esmil Group

Esmil Group - це провідний глобальний виробник, який розробляє передове обладнання для очищення стічних вод і зневоднення осаду. Крім того, ми спеціалізуємося на постачанні передових мембранних систем для різних галузей промисловості.

EU Flag Esmil Group

Обладнання для очищення стічних вод та зневоднення осаду.

EU Flag Esmil USA

Обладнання для зневоднення осаду в США.

EU Flag Esmil Process Systems

Мембранні системи.