central asia

 

Промислова група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Окрім понад 25-річного досвіду, наша компанія посідає ряд особливостей, які роблять Esmil унікальною компанією:

  1. Ми займаємося виключно питаннями очищення стічних вод та оброблення осадів. Ми любимо свою справу, вкладаємо в неї всю енергію і творчість, прагнемо бути професіоналами для наших клієнтів та партнерів.
  2. Ми виробляємо обладнання для всіх ключових етапів очищення, тому компетентні з точки зору всього технологічного процесу, а не просто окремих його елементів. З нами зручно працювати під час проєктування, запуску, експлуатації очисних споруд, як з колегами, що піклуються про кінцевий результат разом з вами.
  3. Ми є мультикультурні та глобальні. Це дає нам неоціненну можливість розуміти вимоги і очікування найрізноманітніших клієнтів. Завдяки такій глобальності наша компанія вбирає кращі світові практики, є мобільною і динамічною.
  4. Ми натхненно ставимося до покращення свого обладнання, постійно відкриваючи все нові можливості для людей, які з ним потім працюють. У цьому захопливому процесі бере участь більша половина компанії, сприймаючи проблеми галузі як особисті виклики.
  5. Ми маємо довгу історію, багатий досвід та цінуємо свою репутацію надійного партнера. Для нас важливим є те, яку думку про нас будуть мати і що про нас казатимуть за кілька років.

 

Сталий розвиток

Промислова група Esmil  працює у галузі, що знаходиться на лезі світового руху за створення гідного життя для наступних поколінь мешканців нашої планети Земля. Але окрім питань захисту навколишнього середовища, ми приділяємо значну увагу й іншим аспектам розвитку.

Ось уже понад 10 років компанія керується ключовим етичним постулатом: «Стався до іншого так, як ти хочеш, щоб ставилися до тебе». Він є основою для прийняття рішень щодо всіх зацікавлених сторін: клієнтів, співробітників, партнерів, колег, постачальників, соціуму та інших.

Система менеджменту якості

Заводи та інжинірингові центри Esmil є офіційною базою для практичного навчання студентів університетів у різних країнах. Ми також підтримуємо цілий ряд спортивних організацій.

Важливим напрямком нашої роботи щодо поліпшення і розвитку напрямку очищення води є активна участь в галузевих асоціаціях. Ми працюємо над розвитком напрямку в цілому, просуваючи свої ідеї та сприяючи обміну міжнародним досвідом.

В компанії реалізована і постійно розвивається система менеджменту якості на основі стандарту ISO: 9001-2015. Система забезпечує постійне поліпшення нашої роботи, ґрунтуючись на досвіді кожного з тисяч проєктів, в яких ми беремо участь. Таким чином, ми прагнемо до того, щоб думка кожного клієнта, кожного партнера і кожного співробітника була врахована і використана на благо.

Esmil about us

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології