central asia

 

Промислова група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Окрім понад 25-річного досвіду, наша компанія посідає ряд особливостей, які роблять Esmil унікальною компанією:

  1. Ми займаємося виключно питаннями очищення стічних вод та оброблення осадів. Ми любимо свою справу, вкладаємо в неї всю енергію і творчість, прагнемо бути професіоналами для наших клієнтів та партнерів.
  2. Ми виробляємо обладнання для всіх ключових етапів очищення, тому компетентні з точки зору всього технологічного процесу, а не просто окремих його елементів. З нами зручно працювати під час проєктування, запуску, експлуатації очисних споруд, як з колегами, що піклуються про кінцевий результат разом з вами.
  3. Ми є мультикультурні та глобальні. Це дає нам неоціненну можливість розуміти вимоги і очікування найрізноманітніших клієнтів. Завдяки такій глобальності наша компанія вбирає кращі світові практики, є мобільною і динамічною.
  4. Ми натхненно ставимося до покращення свого обладнання, постійно відкриваючи все нові можливості для людей, які з ним потім працюють. У цьому захопливому процесі бере участь більша половина компанії, сприймаючи проблеми галузі як особисті виклики.
  5. Ми маємо довгу історію, багатий досвід та цінуємо свою репутацію надійного партнера. Для нас важливим є те, яку думку про нас будуть мати і що про нас казатимуть за кілька років.

 

Сталий розвиток

Промислова група Esmil  працює у галузі, що знаходиться на лезі світового руху за створення гідного життя для наступних поколінь мешканців нашої планети Земля. Але окрім питань захисту навколишнього середовища, ми приділяємо значну увагу й іншим аспектам розвитку.

Ось уже понад 10 років компанія керується ключовим етичним постулатом: «Стався до іншого так, як ти хочеш, щоб ставилися до тебе». Він є основою для прийняття рішень щодо всіх зацікавлених сторін: клієнтів, співробітників, партнерів, колег, постачальників, соціуму та інших.

Система менеджменту якості

Заводи та інжинірингові центри Esmil є офіційною базою для практичного навчання студентів університетів у різних країнах. Ми також підтримуємо цілий ряд спортивних організацій.

Важливим напрямком нашої роботи щодо поліпшення і розвитку напрямку очищення води є активна участь в галузевих асоціаціях. Ми працюємо над розвитком напрямку в цілому, просуваючи свої ідеї та сприяючи обміну міжнародним досвідом.

В компанії реалізована і постійно розвивається система менеджменту якості на основі стандарту ISO: 9001-2015. Система забезпечує постійне поліпшення нашої роботи, ґрунтуючись на досвіді кожного з тисяч проєктів, в яких ми беремо участь. Таким чином, ми прагнемо до того, щоб думка кожного клієнта, кожного партнера і кожного співробітника була врахована і використана на благо.

Esmil about us

Esmil Group

Esmil Group - це провідний глобальний виробник, який розробляє передове обладнання для очищення стічних вод і зневоднення осаду. Крім того, ми спеціалізуємося на постачанні передових мембранних систем для різних галузей промисловості.

EU Flag Esmil Group

Обладнання для очищення стічних вод та зневоднення осаду.

EU Flag Esmil USA

Обладнання для зневоднення осаду в США.

EU Flag Esmil Process Systems

Мембранні системи.