Правильність введення в експлуатацію в значній мірі визначає рівень майбутньої продуктивності та надійності функціонування обладнання. Коректне підключення та запуск обладнання допоможуть попередити відмову системи в результаті помилок під час монтажу, підключення і налаштування.

Фахівці промислової групи Esmil виїжджають безпосередньо на підприємство Замовника для того щоб:

  • Знизити трудовитрати та витрати часу на введення приладів в експлуатацію;
  • Зменшити ризик зриву терміну введення в експлуатацію;
  • Гарантувати ефективність роботи всього комплексу очистки.

Запуск очисних споруд на кожному окремому підприємстві вимагає індивідуального підходу. Це пов’язано з тим, що кожен стік унікальний і володіє властивими тільки для цього об’єкту сполуками та обсягами забруднень стічних вод. Для того, щоб обладнання працювало ефективно і забезпечувало обумовлені з Замовником показники стоків на виході з очисних, може знадобитися час навіть професіоналам своєї справи.

Залучення фахівців, які добре знають обладнання, до процесів пусконалагоджування та шеф-монтажу дозволить не тільки зберегти гроші, які можуть бути витрачені на демонтаж несправного обладнання, діагностику та відновлення, але і дасть гарантію того, що обладнання буде працювати з максимальною ефективністю і дозволить радикально знизити витрати на експлуатацію.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології