Case Study: Зневоднення осаду молочних продуктів (Пенсильванія, США)

ПРОДУКТИВНІСТЬ ОЧИСНИХ СПОРУД – до 26,5 м3/доба
ОБ’ЄКТ – Виробник молочних продуктів (Пенсильванія, США)
ПОЧАТОК РОБОТИ – Березень 2023

Група Esmil пропонує індивідуальні рішення для обробки осаду стічних вод, спрямовані на вирішення навіть найскладніших промислових завдань. Наш нещодавній успіх в Пенсильванії ілюструє наше прагнення до ефективності, зменшення операційних витрат нашого клієнта та збереження навколишнього середовища.

Проблема:

Завод по виробництву молочних продуктів у Пенсильванії зіткнувся з важким завданням — зневоднення до 26.5 м3/д осаду з виробництва молочних продуктів з початковим вмістом сухої речовини від 3 до 3,5%. Основним завданням було підвищення вмісту сухої речовини в осаді до 15%, що значно зменшило б витрати, пов’язані з транспортуванням осаду.

Інноваційне рішення Esmil:

Група Esmil запропонувала рішення, яке ідеально відповідало потребам заводу:

  • Мультидисковий шнековий зневоднювач MDQ-202CD з двома барабанами: З огляду на відносно невеликі технологічні потреби, ми обрали MDQ-202CD – компактне, але високопродуктивне рішення для зневоднення осаду.
  • Закритий гвинтовий конвеєрВ рамках нашого комплексного рішення, було застосовано закритий гвинтовий конвеєр, що забезпечує безперебійне та ефективне транспортування зневодненого осаду.

Мультидисковий дегідратор MDQ

Мінімізація споживання флокулянта:

Рішення Esmil дозволило не тільки досягти бажаного вмісту сухої речовини в кеку, а й зменшило до мінімуму споживання флокулянта. Технологія зневоднення з використанням мультидискового шнекового дегідратора MDQ Esmil дозволяє операторам оптимізувати дозування флокулянта під час налаштування обладнання. Оператори можуть контролювати процес дозування флокулянта та візуально контролювати ємність флокуляції в режимі реального часу. Панель управління дозволяє здійснювати точне регулювання для досягнення оптимальної флокуляції. Оператори можуть точно налаштувати дозу флокулянта для  досягнення ідеальної точки флокуляції, забезпечуючи максимальну ефективність.

Результат:

Рішення, яке запропонувала компанія Esmil, не тільки виправдало себе, а й перевершило очікування клієнта:

  • Досягнення високого вмісту сухої речовини у кеку: Мультидисковий шнековий зневоднювач MDQ-202CD успішно підвищив вміст сухої речовини у кеку до понад 20%, що значно зменшило витрати на транспортування зневодненого осаду.
  • Економічна ефективність: Мінімізація споживання флокулянта була досягнута без зниження продуктивності, що забезпечило економію витрат і збереження навколишнього середовища.
  • Вдоволення замовника: Клієнт був повністю задоволений запропонованим  обладнанням, яке було встановлено в березні 2023 року.

Мультидисковий дегідратор MDQ

Case Study: Реконструкція та модернізація системи збору відсіву зі стічних вод, що надходять на очисну споруду (Острув-Мазовецька, Польща)

ПРОЄКТ: Реконструкція та модернізація системи механічного очищення стічних вод, що надходять на очисні споруди по вул. Ольшиновій, 16 в м. Острув Мазовецька
ЗАМОВНИК: Підприємство комунального господарства у м. Острув Мазовецька
ОБ’ЄКТ: Очисні споруди за адресою вул. Ольшинова, 16
ЗАПУСК В ЕКСПЛУАТАЦІЮ: лютий – березень 2021 р.

Цілі проєкту

Метою проєкту була модернізація та реконструкція механічного очищення каналізаційних стоків, що надходять на очисні споруди в м. Острув-Мазовецька.

Відповідно до плану модернізації, було поставлено, встановлено і введено в експлуатацію у лютому 2021 року наступне обладнання:

Раніше очисні споруди стикались з труднощами пов’язаними з переповненням каналу стічними водами, тому було прийнято рішення розширити канал і встановити ширшу решітку з більшою пропускною здатністю.

Реалізація проєкту

Обладнання для проєкту було виготовлено на заводі Esmil. Існуючий припливний канал було розширено з метою правильного розміщення решітки відповідно до вимог проєкту. Після завершення будівельних робіт фахівці підприємства Esmil розпочали монтаж і введення агрегату в експлуатацію. Решітку було введено в експлуатацію у березні 2021 року.

Результат

Завдяки використанню ступінчастої решітки РСК0815 Esmil було повністю усунено проблему переповнення каналу стічними водами. Решітка, дібрана і поставлена компанією Esmil, не тільки забезпечує чистоту всередині цеху механічного очищення, але і, завдяки своїй надійній роботі, захищає обладнання на подальших етапах процесу очищення стічних вод.

Відгук про роботу решітки-дробарки (Цвітоха, Україна)

Згідно з Договором поставки № РКД – 16/10-19 від 02 вересня 2019 року, для потреб Хмельницького КЕВ, а саме КНС, яка знаходиться в селищі Цвітоха, нами була придбана решітка-дробарка каналізаційна РКД-200.1.

В межах виконання цього договору, ТОВ «ЕКО-Інвест» якісно та своєчасно, в оговорені Договором строки, виконала всі договірні умови поставки обладання.

Відмічаємо ряд позитивних особливостей й переваг решітки-дробарки каналізаційної РКД-200.1, після монтажу якої, за відгуками працівників КНС с. Цвітоха, значно збільшилася ефективність очистки стічних вод.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕКО-Інвест» зарекомендувало себе надійним та відповідальним постачальником обладнання, в якому працює висококваліфікована команда інженерно-технічних працівників.

Відносно поставленого обладнання та виконання умов контракту, зауважень до ТОВ «ЕКО-Інвест» з нашого боку не було.

Відгук по решіткам прутковим РП (Суми, Україна)

У 2011 році Комунальне підприємство «Міськводоканал» СМР придбало решітки каналізаційні грабельні типу РКЕ на ОСК – 2 од., у будівлю механічної очистки. Під час експлуатації дані решітки гарно себе зарекомендували і працюють до сьогодні без жодних проблем, але ефективність збору габаритного сміття та волокнистих включень не є достатньою. Тому КП «Міськводоканал» розглядає можливість впровадження нового типу решіток, які б ефективніше та більш якісно вирішували проблеми з волокнистими включеннями. У 2020 році ТОВ «Еко-Інвест» запропонувало нову розробку,. яка вже була пристосована до відповідної «якості» стоків, це решітки пруткові- РП.

Тому у вересні 2020 році КП «Міськводоканал» СМР придбав обладнання на каналізаційну насосну станцію №2 типу: РП 1627 – решітки пруткові у кількості 2 од. Решітки виконані з нержавіючої сталі AISI 304 та укомплектовані шафою управління і виносним пультом, що надає можливість обслуговуючому персоналу майже не з’являтися у грабельному відділенні КНС і керувати комплексом в автоматичному режимі.

Затримання відходів проводиться вставним фільтруючим полотном з прозором 10 мм. Між ланцюгами, з кроком 800мм, закріплені поперечні рухомі граблини, розташовані позаду фільтруючого полотна, що значно покращило ефективність вилучення відходів. Форма решітки та конструктивні особливості сполучення з прутами сорозатримуючого полотна виключають продавлювання відходів та забезпечують їх ефективне знімання по всій площі сорозатримуючого полотна. При роботі решітки забруднення знімаються з фільтруючого полотна решітки, яка рухається знизу-вгору та переміщує забруднення до скидаючої частини.

За підсумками першого року експлуатації решітки можемо зробити певні висновки щодо експлуатаційних характеристик решіток РП1627, а саме:

  1. Каналізаційна решітка відповідає всім сучасним вимогам та є адаптованою для умов експлуатації в Україні;
  2. За час експлуатації можна відмітити стабільну, надійну, і, що дуже важливо – безаварійну роботу обладнання. Значно покращилася очистка стічних вод;
  3. Решітка проста та надійна в експлуатації, не потребує зайвих матеріальних витрат при обслуговуванні;
  4. Схема автоматичної роботи решітки, що налаштовується за часом та за перепадом рівня стічних вод, значно знижує експлуатаційні витрати та зменшує вплив людського фактору;
  5. Решітка зручна в обслуговування: основні вузли доступні в робочому стані, а для підйому решітки не треба її демонтувати.

Case Study: Модернізація комплексу механічного очищення стічних вод (Августов, Польща)

ПРОЕКТ Модернізація системи механічного очищення стічних вод
ЗАМОВНИК Wodociągi i Kanalizacje Miejskie Spółka z o. o. w Augustowie
ОБ’ЄКТ Oczyszczalnia Ścieków w Augustowie
ЛОКАЛІЗАЦІЯ м. Августів, Польща
ВВЕДЕННЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ січень 2017 року

Очисні споруди каналізації (ОСК) розташовані в південній частині м. Августів. Проектна продуктивність ОСК становить 10 000 м³/добу.

У 2016 році компанію Esmil було обрано як генпідрядника для виконання інвестиційного проекту модернізації головної каналізаційної насосної станції, розташованої на ОСК м. Августів.

В рамках проекту було виготовлено, змонтовано і введено в експлуатацію лінію механічного очищення стічних вод, що включає в себе:

1. Грабельну решітку типу RKE;
2. Гвинтовий віджимний прес типу SCP;
3. Щитові затвори типу ZSg;
4. Систему управления комплексом.

Метою проведеної модернізації насосної станції було підвищення ефективності видалення механічних домішок, а також максимальне зменшення кількості відходів і повна автоматизація процесу.

Вихідний стан

Відповідно до вихідного проекту, стічні води двома колекторами надходили в насосну станцію, де проходили попереднє механічне очищення на решітках грубого очищення з прозором 25 мм.

Очищення фільтруючого полотна решітки у міру забруднення здійснюється вручну обслуговуючим персоналом. Відходи з решітки, вивантажувалися у контейнер для їхнього подальшого підйому за допомогою вантажопідйомного обладнання на нульову позначку (поверхня землі) для вивантаження в накопичувальний контейнер.

До основних проблем, пов’язаних з експлуатацією восстановленного обладнання, належать такі:

  • необхідність постійного контролю забрудненості фільтруючого полотна решітки для запобігання підтоплення насосної станції та виникнення аварійних ситуацій;
  • значні трудозатрати для очищення фільтруючого полотна решітки та подальшого транспортування відходів для їхнього вивантаження в накопичувальний бункер;
  • вихід з ладу насосного обладнання та виникнення аварій на подальших етапах очищення, які обумовлені недостатньою ефективністю видалення механічних забруднень.

Реалізація проєкту

Однією з головних особливостей під час реалізації проекту була необхідність розташування технологічного обладнання в існуючій будівлі насосної станції, що спричинило низку складнощів, а саме:

Проект будівлі насосної станції не розрахований для монтажу обладнання довжиною понад 2,5 м, тому для можливості виконання монтажних робіт обладнання в будівлі необхідно було виготовити грабельну решітку довжиною понад 6 м із сегментів довжиною не більше 2 м кожен. Кожен сегмент монтувався на зібрану всередині насосної станції опорну конструкцію для подальшої збірки решітки всередині будівлі.

Результати

У результаті виконаної модернізації було досягнуто таких результатів:

1. кількість видалених на решітках відходів збільшилася удвічі за рахунок застосування грабельної решітки RKE з шириною прозора фильтруючого полотна 5 мм;
2. при цьому маса і об’єм відходів, які видаляються, за рахунок їхнього ущільнення і промивання на гвинтовому віджимному пресі SCP знизилася більше ніж у 3 рази;
3. час, потрібний для обслуговування обладнання за рахунок застосування повністю автоматизованої лінії механічного очищення стічних вод, зменшився понад 95 %.

Крім цього, необхідно відзначити такі плюси у переході на нове обладнання:

  • істотне зниження аварій і планових ремонтів на подальших етапах очищення стічних вод та обробки осаду;
  • повне виключення необхідності ручної праці з видалення відходів з решіток, що значно покращило не лише санітарний стан у насосній станції, а й умови праці обслуговуючого персонала.

У графіках, наведених нижче, представлено дані про кількість і масу видобутих відходів з решіток у період з 2015 по 2017 рік. Модернізація насосної станції була проведена у четвертому кварталі 2016 року, у січні 2017 року лінію механічного очищення стічних вод було введено в експлуатацію; дані за цей рік добре показують динаміку поліпшення показників роботи механічного очищення
Надійні конструкції решітки і гвинтового преса забезпечують можливість цілодобової та безаварійної роботи обладнання в автоматичному режимі. Щодня для обслуговування та огляду решітки потрібно не більше 15 хв на добу.

Кількість і маса відходів, видобутих з решітки у період 2015–2017 рр.

Час на обслуговування обладнання у хвилинах на добу

Висновки

Модернізація системи механічного очищення стічних вод на каналізаційній насосній станції дозволила організувати ефективну систему очищення стічних вод від великих і середніх твердих включень. Відходи, які видаляються зі стічних вод, промиваються для зниження вмісту органіки у них і ущільнюються на гвинтовому пресі для зниження їхнього об’єму и маси. Встановлена лінія механічного очищення працює у повністю автоматичному режимі та не потребує постійної присутності обслуговуючого персонала. Робота комплексу механічного очищення стічних вод дозволила повністю вирішити поставлені завдання і забезпечила стабільну та безперебійну роботу подальших етапів очищення.

Case Study: Встановлення катенарної решітки та промивного пресу на КНС (Олецко, Польща)

ПРОЕКТ Модернізація каналізаційної насосної станції в
ІНВЕСТОР Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. о. в
ОБ’ЄКТ Каналізаційна насосна станція на вулиці Баторій
ПОЧАТОК грудень 2018 – червень 2019

Плани та цілі модернізації

Відповідно до плану модернізації будівлі насосної станції, розташованої на вулиці Баторій в , поставка обладнання була розділена на два етапи:

1. Грудень 2018 року – поставка і установка механічної катенарної решітки типу RKC 0827 з прозорами 6 мм.
2. Червень 2019 року – поставка і монтаж промивного преса для решітки SCP 2020 з Q = 2 м3/год разом з необхідною несучою конструкцією.

Метою модернізації головної насосної станції було підвищення ефективності видалення твердих часток зі стічних вод, а також зменшення кількості відходів, що утворюються, і вмісту вологи в них.

Стан до модернізації

Міські стічні води направляються в приймальний резервуар головної насосної станції, а потім надходять на решітку, яка встановлена в каналі з розмірами Bk = 950 мм, Hk = 2000 мм. Перед реконструкцією виникли проблеми, пов’язані з наявністю в стоках вологих серветок. Це викликало труднощі в нормальній роботі очисних споруд і регулярне блокування решіток. Відходи, зібрані на решітці, транспортувалися на гвинтовий конвеєр, через який вони транспортувалися в збірний контейнер. Потім оператору зміни необхідно було вивезти контейнер за межі будівлі і завантажити його завартість в машину для вивозу. Основними проблемами, пов’язаними з експлуатацією старих пристроїв, були:

  • великі витрати, пов’язані з обробкою і очищенням решітки від вологих серветок і видаленням відходів з високим вмістом води;
  • проблеми, пов’язані з частою зупинкою решітки;
  • вихід з ладу насосу і експлуатаційні проблеми на подальших етапах очистки, викликані недостатньою ефективністю видалення твердих домішок.

Результати

Проаналізувавши ситуацію на насосній станції, фахівці Esmil Prodeko-Ełk Sp.zo.o. вирішили встановити прототип решітки, щоб перевірити збільшення ефективності в порівнянні з роботою старих пристроїв. На насосній станції встановлена опорна решітка RKC 0827, найперша, яка буде вироблятися на нашому заводі. Після трьох місяців експлуатації керівництво водоканалу прийняло рішення викупити встановлений пристрій і замовити промивний прес SCP 2020.

Завдяки установці нового обладнання були отримані наступні результати:

  • завдяки використанню інноваційного ланцюгового механізму, який дозволяє ефективно збирати і отримувати різні види відходів і вологих тканин зі стічних вод, кількість збоїв, пов’язаних з ззаклінуванням решітки, було зменшено;
  • кількість вилучених відходів подвоїлася завдяки використанню решітки з прозорами s = 6 мм всередині полотна;
  • вага знятих відходів була зменшена більш ніж в три рази завдяки пресуванню та промиванню їх на промивному пресі SCP;
  • час, необхідний для експлуатації обладнання, зменшився більш ніж на 95% завдяки використанню повністю автоматичної лінії механічної обробки.

Крім того, слід зазначити наступні позитивні сторони, пов’язані із заміною обладнання:

  • значне зниження кількості відмов і ремонтів на подальших етапах очистки стічних вод і осадів;
  • повне усунення необхідності працювати в ручному режимі при видаленні відходів з грат.

Висновки

Модернізація системи механічного очищення стічних вод на насосній станції дозволила організувати ефективну систему видалення великих і середніх твердих відходів шляхом використання спеціальної конструкції катенарної решітки. Відходи, видалені зі стічних вод, промивають, щоб зменшити в них вміст органіки, і пресують на промивному пресі, щоб зменшити їх обсяг і вагу. Встановлена лінія механічної очистки працює повністю автоматично і не вимагає постійної присутності персоналу. Робота комплексу механічної очистки стічних вод повністю відповідає вимогам і забезпечує стабільну і безперебійну роботу обладнання на наступних етапах очистки.

Відгук про роботу грабельної решітки Esmil (Івано-Франківськ, Україна)

Згідно з інвестиційною програмою на 2018 рік, для потреб КП “Івано-Франківськводоекотехпром” за договором №68 від 20 листопада 2018 року була закуплена решітка каналізаційна РКЕ 1521 Вашого виробництва.

Решітка виконана з нержавіючої сталі AISI 304 та укомплектована шафою управління і виносним пультом.

Затримання відходів проводиться вставним фільтруючим полотном з прозором 8 мм. Механізм очищення включає в себе два замкнутих пластинчатих роликових ланцюгів, які рухаються по боках фільтруючого полотна. Між ланцюгами, з кроком 800 мм, закріплені поперечні рухомі граблини, що охоплюють западинами зубів стрижні вставного полотна. Конструкція граблин дозволяє ефективно очищати не тільки фільтруюче полотно, але і прозори між ламелями.

Автоматичне управління решіткою (включення в режим очищення) здійснюється з механічно-програмованого таймера розташованого в шафі управління. Ручний режим роботи забезпечується виносним пультом керування, розташованим безпосередньо біля решітки.

Що нас привабило у цій продукції – це проста і надійна конструкція, ціна, механічна міцність, довголіття, легкість і швидкість установки.

За підсумками першого року роботи ми можемо зробити певні висновки щодо експлуатаційних характеристик решітки РКЕ 1521:

  • Каналізаційна решітка відповідає всім сучасним вимогам та являється адаптованою для умов експлуатації в Україні;
  • За час експлуатації можна відмітити стабільну і надійну, а найголовніше – безаварійну роботу обладнання. Значно покращилася очистка стічних вод;
  • Решітка проста та надійна в експлуатації, не потребує зайвих матеріальних затрат при обслуговуванні;
  • Схема автоматичної роботи решітки, що налаштовується за часом та за перепадом рівня стічних вод, значно знижує експлуатаційні витрати та зменшує вплив людського фактору;
  • Решітка зручна в обслуговуванні: основні вузли доступні в робочому стані, а для підйому решітки немає необхідності проводити демонтаж.

Відгук про роботу решітки катенарної Esmil (Олецко, Польща)

Від імені Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o., зі штаб-квартирою в м. за адресою вул. Тунелова 17, надсилаю цей лист щодо виробництва, доставки, монтажу та введення в експлуатацію катенарної решітки на насосній станції за адресою вул. Баторія в Олецку.

Відповідно до плану модернізації будівлі насосної станції за адресою вул. Баторія в м. , в грудні 2018 року була доставлена ​​та змонтована ​​механічна катенарна решітка типу RKC 0827 із зазором 6 мм, яку виготовлено на заводі PRODEKO-EŁK Sp. z o. o. (Промислова група Esmil).

Встановлена ​​решітка RKC 0827 проста в експлуатації та працює в автоматичному режимі. Завдяки використанню відповідного управління, катенарна решітка може працювати залежно від різниці рівнів перед і поза решіткою, а також при низькому рівні стоків в часовим режиму. З моменту введення в експлуатацію ми підтверджуємо, що решітка стабільно працює і характеризується високим рівнем утримання та видалення відходів зі стічних вод.

Раніше на насосній станції були проблеми, спричинені, як і у всій Польщі, вологими серветками, що перешкоджали нормальній роботі старої решітки, і на сьогодні нова катенарна решітка добре справляється з цією проблемою. Завдяки використанню інноваційного ланцюгового механізму решітка ефективно затримує тканини та інші відходи стічних вод, що, в свою чергу, дозволило значно покращити роботу інших пристроїв на очисних спорудах.

Наразі співпраця між нашими компаніями лише підтвердила той факт, що PRODEKO-EŁK (Промислова група Esmil) є відповідальним виробником надійних високоякісного обладнання, який швидко реагує на потреби замовника та забезпечує надійне обслуговування поставленого обладнання.

Відгук на роботу комплекса механічного очищення на базі обладнання Esmil (Августов, Польща)

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Miejskie Spółka z o.o. (Водоканал міста Августов) як головний інвестор інвестиційного завдання під назвою “Добір, доставка, монтаж та введення в експлуатацію комплексу механічного очищення стічної води з твердих фракцій на очисних спорудах в Августові” підтверджує, що PRODEKO-EŁK Sp. z o. o. (Промислова група Esmil) в період з жовтня 2016 року по січень 2017 року була головним підрядником вищезазначеного проекту та виконувала поставку, монтаж та введення в експлуатацію наступного обладнання:

  • грабельна решітка РКЕ 1142, з прозорем 5 мм – 1 шт.,
  • гвинтовий прес SCP 2013 – 1 шт.,
  • шафа управління із системою управління решіткою RKE та пресом SCP – 1 шт.
  • каналізаційні затвори ZGs-I – 2 шт.

PRODEKO-EŁK виконала доручений обсяг завдань повністю професійно, адже вони мають великий технічний досвід у виробництві обладнання для облаштування спеціалізованих об’єктів. Ми можемо з усією відповідальністю сказати, що PRODEKO-EŁK має відповідний технічний потенціал та висококваліфіковиний активний персонал для реалізації доручених проектів.

На наш погляд, PRODEKO-EŁK є як виробником, так і підрядником, якого варто рекомендувати іншим фірмам, що шукають відповідних та надійних постачальників.

Відгук про роботу обладнання Esmil (Мездра, Болгарія)

Industrial Parts Ltd., зареєстрована за адресою Південна промислова зона, П.О. 24, 6100, м. Казанлак, Болгарія, цим референс-листом засвідчує успішну та ефективну співпрацю з Промисловою групою Esmil.

У березні 2015 року на очисних спорудах у м. Мездра (Болгарія) Промислова група Esmil поставила та ввела в експлуатацію наступне обладнання:

  • Грабельна решітка РКЕ з датчиком рівня в каналі – 1 шт.,
  • Комбінована установка механічного очищення M-Comby (600 м3/год) – 1 шт.,
  • Ланцюговий мулоскреб для вторинного відстійника – 2 шт.,
  • Перемішувач осаду з центральним приводом – 1 шт.,
  • Каналізаційні затвори (ручні) – 5 шт., Каналізаційні затвори з електроприводом – 2 шт.,
  • Стрічковий фільтр-прес для зневоднення осаду – 2 шт.,
  • Гвинтовий конвеєр КВЕ – 1 шт.

З моменту запуску комплексу все обладнання стабільно працює, забезпечуючи високий ступінь очищення стічних вод, що позитивно впливає на роботу очисних споруд в цілому.

Встановлення грабельної каналізаційної решітки дозволило підвищити ефективність затримування відходів та їх вилучення зі стічних вод.

Комплекс демонструє високу надійність та мінімальні витрати на обслуговування.

Обладнання Esmil якісне та зручне в експлуатації. На стадії механічного зневоднення осаду ми використовували два стрічкових фільтр-прес PL-06C продуктивністю 6 м3/год. За весь період експлуатації обладнання під торговою маркою Esmil продемонструвало ефективну та надійну роботу, високу корозійну стійкість, низьке споживання енергії.

Esmil Group

Esmil Group - це провідний глобальний виробник, який розробляє передове обладнання для очищення стічних вод і зневоднення осаду. Крім того, ми спеціалізуємося на постачанні передових мембранних систем для різних галузей промисловості.

EU Flag Esmil Group

Обладнання для очищення стічних вод та зневоднення осаду.

EU Flag Esmil USA

Обладнання для зневоднення осаду в США.

EU Flag Esmil Process Systems

Мембранні системи.