Від імені Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o., зі штаб-квартирою в м. за адресою вул. Тунелова 17, надсилаю цей лист щодо виробництва, доставки, монтажу та введення в експлуатацію катенарної решітки на насосній станції за адресою вул. Баторія в Олецку.

Відповідно до плану модернізації будівлі насосної станції за адресою вул. Баторія в м. , в грудні 2018 року була доставлена ​​та змонтована ​​механічна катенарна решітка типу RKC 0827 із зазором 6 мм, яку виготовлено на заводі PRODEKO-EŁK Sp. z o. o. (Промислова група Esmil).

Встановлена ​​решітка RKC 0827 проста в експлуатації та працює в автоматичному режимі. Завдяки використанню відповідного управління, катенарна решітка може працювати залежно від різниці рівнів перед і поза решіткою, а також при низькому рівні стоків в часовим режиму. З моменту введення в експлуатацію ми підтверджуємо, що решітка стабільно працює і характеризується високим рівнем утримання та видалення відходів зі стічних вод.

Раніше на насосній станції були проблеми, спричинені, як і у всій Польщі, вологими серветками, що перешкоджали нормальній роботі старої решітки, і на сьогодні нова катенарна решітка добре справляється з цією проблемою. Завдяки використанню інноваційного ланцюгового механізму решітка ефективно затримує тканини та інші відходи стічних вод, що, в свою чергу, дозволило значно покращити роботу інших пристроїв на очисних спорудах.

Наразі співпраця між нашими компаніями лише підтвердила той факт, що PRODEKO-EŁK (Промислова група Esmil) є відповідальним виробником надійних високоякісного обладнання, який швидко реагує на потреби замовника та забезпечує надійне обслуговування поставленого обладнання.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології