ТзОВ «Водоканал» м. Слупськ, в якості головного інвестора проєкту “Постачання обладнання для зневоднення та скребків для відстійників на міські очисні споруди в м. Слупськ за адресою вул. Спортова, буд. 73 – завдання №2 Постачання, виконання необхідних будівельно-монтажних робіт та введення в експлуатацію радіальних скребків” підтверджує, що роль Головного Підрядника у 2017 році взяло на себе ТзОВ «PRODEKO-EŁK», яке здійснило постачання, монтаж та введення в експлуатацію наступного обладнання:

  • Радіальні мулошкреби для первинних відстійників діаметром D=34 м – 2 компл.
  • Радіальні мулошкреби для вторинних відстійників діаметром D=40 м – 2 компл.

Модернізація обладнання містила в собі демонтаж старих скребків, постачання, монтаж та введення в експлуатацію нових, а також пусконалагоджувальні роботи та гарантійні випробування.

Введення в експлуатацію нових мулошкребів дозволило розв’язати проблеми, пов’язані із забезпеченням правильного та стабільного технологічного процесу, як у каналізаційній, так і в шламовій частині. Нові мулошкреби Esmil високо ефективні та надійні в експлуатації. Тому це значною мірою покращило баланс первинного осаду та надлишкового мулу та збільшило виробництво біогазу при зниженні експлуатаційних витрат на очисних спорудах.

Завдяки чималому досвіду у виробництві обладнання для оснащення спеціалізованих об’єктів, Компанія «PRODEKO-EŁK», яка входить до промислової групи Esmil,  виконала поставлені перед  нею завдання. З усією відповідальністю можна сказати, що PRODEKO-EŁK має відповідний технічний потенціал, а також необхідних  фахівців для виконання доручених проєктів.

На нашу думку, Компанія «PRODEKO-EŁK» являється відповідальним виробником і  підрядником, який заслуговує на рекомендації іншим організаціям, що шукають надійних постачальників.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології