ekoton radial sludge scraper wabra

Цим листом WABRA CONTRACTOR EST зазначає, що за час співпраці з Промисловою групою Esmil, компанія зарекомендувала себе як організація високопрофесійних спеціалістів, що знають тонкощі роботи очисних споруд та розробляють технології найвищого світового рівня. Ми, як головний підрядник, раді працювати з продукцією, яка виготовляється на цьому підприємстві.

У липні 2016 року було доставлено, встановлено та введено в експлуатацію 2 мулоскреби ZSP діаметром 10 + 8 м для очисних споруд (1500 м3/добу) для Міністерства оборони в Заграні, Королівство Саудівська Аравія.

Усе встановлене обладнання працює стабільно та безперебійно з 2016 року. Однією з головних переваг цього типу обладнання є справність та надійність. Мулоскреби конструктивно призначені для тривалої безвідмовної роботи. Знос рухомих частин не спостерігається.

Пропонована конструкція довела свою стабільність та надійність в експлуатації. Міст на мулоскребі має центральний привід і встановлений на двох незалежних опорах, які розміщені поза відстійниками. Така конструкція дозволяє зменшити навантаження на скребковий механізм.

Засоби для очищення стін відстійника і скребків мулу добре продумані, зручні в регулюванні і не викликають незадоволення. Вся електрична частина мулоскребу працює безперебійно в різних температурних умовах.

WABRA CONTRACTOR EST дякує команді Промислової групи Esmil за високоякісне обладнання та ретельну увагу до потреб та вимог нашого підприємства під час виробництва, доставки та введення в експлуатацію мулоскребів.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології