Згідно з інвестиційною програмою на 2018 рік, для потреб КП “Івано-Франківськводоекотехпром” за договором №68 від 20 листопада 2018 року була закуплена решітка каналізаційна РКЕ 1521 Вашого виробництва.

Решітка виконана з нержавіючої сталі AISI 304 та укомплектована шафою управління і виносним пультом.

Затримання відходів проводиться вставним фільтруючим полотном з прозором 8 мм. Механізм очищення включає в себе два замкнутих пластинчатих роликових ланцюгів, які рухаються по боках фільтруючого полотна. Між ланцюгами, з кроком 800 мм, закріплені поперечні рухомі граблини, що охоплюють западинами зубів стрижні вставного полотна. Конструкція граблин дозволяє ефективно очищати не тільки фільтруюче полотно, але і прозори між ламелями.

Автоматичне управління решіткою (включення в режим очищення) здійснюється з механічно-програмованого таймера розташованого в шафі управління. Ручний режим роботи забезпечується виносним пультом керування, розташованим безпосередньо біля решітки.

Що нас привабило у цій продукції – це проста і надійна конструкція, ціна, механічна міцність, довголіття, легкість і швидкість установки.

За підсумками першого року роботи ми можемо зробити певні висновки щодо експлуатаційних характеристик решітки РКЕ 1521:

  • Каналізаційна решітка відповідає всім сучасним вимогам та являється адаптованою для умов експлуатації в Україні;
  • За час експлуатації можна відмітити стабільну і надійну, а найголовніше – безаварійну роботу обладнання. Значно покращилася очистка стічних вод;
  • Решітка проста та надійна в експлуатації, не потребує зайвих матеріальних затрат при обслуговуванні;
  • Схема автоматичної роботи решітки, що налаштовується за часом та за перепадом рівня стічних вод, значно знижує експлуатаційні витрати та зменшує вплив людського фактору;
  • Решітка зручна в обслуговуванні: основні вузли доступні в робочому стані, а для підйому решітки немає необхідності проводити демонтаж.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології