Згідно з інвестиційною програмою на 2018 рік, для потреб КП “Полтававодоканал” за договором № А-16/03-18/in. від 14 червня 2018 р., були закуплені трубчасті аератори серії АПКВ Вашого виробництва.

Необхідність заміни діючих аераторів фільтросного типу, була викликана бажанням знизити експлуатаційні витрати при збереженні стабільно високих показників біологічного очищення стоків.

За підсумками першого року роботи ми можемо зробити певні висновки, що до експлуатаційних характеристик аераторів АПКВ.

Трубчасті аератори виробництва ТОВ “Еко-Інвест” мають високу ефективність і при цьому не вимагають очищення, промивання, заміни диспергуючих елементів та інших сервісних робіт, неминучих при використанні інших аераційних систем. Ще однією незаперечною перевагою аераторів “Еко-Інвест” є те, що вони забезпечують значно менші витрати напору, ніж використовувана раніше система з фільтросними пластинами. Система на основі трубчастих аераторів не схильна до пошкоджень (зривів мембран) та відрізніється міцною та надійною конструкцією. У всіх секція підтримується бажана концентрація кисню (близько 2 мг/л) з набагато меншою витратою енергії.

Що нас привабило у цій продукції – це проста та надійна конструкція, ціна, механічна міцність, довголіття, гарантія 7 років, відсутність експлуатаційних робіт, легкість та швидкість установки.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології