Грабельна решітка РКЕ Екотон

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Miejskie Spółka z o.o. (Водоканал міста Августов) як головний інвестор інвестиційного завдання під назвою “Добір, доставка, монтаж та введення в експлуатацію комплексу механічного очищення стічної води з твердих фракцій на очисних спорудах в Августові” підтверджує, що PRODEKO-EŁK Sp. z o. o. (Промислова група Esmil) в період з жовтня 2016 року по січень 2017 року була головним підрядником вищезазначеного проекту та виконувала поставку, монтаж та введення в експлуатацію наступного обладнання:

  • грабельна решітка РКЕ 1142, з прозорем 5 мм – 1 шт.,
  • гвинтовий прес SCP 2013 – 1 шт.,
  • шафа управління із системою управління решіткою RKE та пресом SCP – 1 шт.
  • каналізаційні затвори ZGs-I – 2 шт.

PRODEKO-EŁK виконала доручений обсяг завдань повністю професійно, адже вони мають великий технічний досвід у виробництві обладнання для облаштування спеціалізованих об’єктів. Ми можемо з усією відповідальністю сказати, що PRODEKO-EŁK має відповідний технічний потенціал та висококваліфіковиний активний персонал для реалізації доручених проектів.

На наш погляд, PRODEKO-EŁK є як виробником, так і підрядником, якого варто рекомендувати іншим фірмам, що шукають відповідних та надійних постачальників.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології