ekoton m-comby unit bulgaria

Industrial Parts Ltd., зареєстрована за адресою Південна промислова зона, П.О. 24, 6100, м. Казанлак, Болгарія, цим референс-листом засвідчує успішну та ефективну співпрацю з Промисловою групою Esmil.

У березні 2015 року на очисних спорудах у м. Мездра (Болгарія) Промислова група Esmil поставила та ввела в експлуатацію наступне обладнання:

  • Грабельна решітка РКЕ з датчиком рівня в каналі – 1 шт.,
  • Комбінована установка механічного очищення M-Comby (600 м3/год) – 1 шт.,
  • Ланцюговий мулоскреб для вторинного відстійника – 2 шт.,
  • Перемішувач осаду з центральним приводом – 1 шт.,
  • Каналізаційні затвори (ручні) – 5 шт., Каналізаційні затвори з електроприводом – 2 шт.,
  • Стрічковий фільтр-прес для зневоднення осаду – 2 шт.,
  • Гвинтовий конвеєр КВЕ – 1 шт.

З моменту запуску комплексу все обладнання стабільно працює, забезпечуючи високий ступінь очищення стічних вод, що позитивно впливає на роботу очисних споруд в цілому.

Встановлення грабельної каналізаційної решітки дозволило підвищити ефективність затримування відходів та їх вилучення зі стічних вод.

Комплекс демонструє високу надійність та мінімальні витрати на обслуговування.

Обладнання Esmil якісне та зручне в експлуатації. На стадії механічного зневоднення осаду ми використовували два стрічкових фільтр-прес PL-06C продуктивністю 6 м3/год. За весь період експлуатації обладнання під торговою маркою Esmil продемонструвало ефективну та надійну роботу, високу корозійну стійкість, низьке споживання енергії.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології