ekoton multi-disk screw press kutno

ПОКУПЕЦЬ Nijhuis Industries Central Europe Sp. Z O.O.
ОБ’ЄКТ Виробництво м’яса, птахофабрика
ТИП ОСАДУ Надлишковий активний мул, початковий флотаційний мул
ЗАПРОЕКТОВАНА ПРОДУКТИВНІСТЬ 5000 м3/добу

Завдання:

Осади, які утворюються в результаті очистки стічних вод від процесів з переробки м’яса, мають конкретні параметри для цієї галузі промисловості. Вони містять підвищену кількість жиру і загальновідомий тваринний білок, що, в свою чергу, вимагає використання спеціальної технології для зневоднення цього типу промислового осаду.

Станція очистки стічних вод розташована приблизно в 20 км від Кутно, в Лодзінському воєводстві. Стічні води, які надходять на очистку, представляють собою суміш промислових стічних вод з виробничих ліній і біологічно забруднених стічних вод, які утворюються в результаті щоденної роботи птахофабрики.

Основною метою інвестицій було будівництво станції очистки стічних вод на новозбудованому виробничому заводі, а також постачання і введення в експлуатацію двох незалежних і повністю автоматизованих комплексів зневоднення осаду.

Робочий прогрес:

Для визначення ефективності зневоднення осаду були проведені попередні лабораторні випробування. Оскільки фабрика, на якій ця технологія повинна була бути впроваджена, все ще перебувала в процесі будівництва, випробування проводилися на інший птахофабриці, яка мала виробничу лінію і технологію очищення, ідентичні побудованій. При виборі обладнання був використаний досвід Esmil PRODEKO-EŁK як постачальника комплексних рішень, заснований на сучасних технологіях.

Аналіз переваг і недоліків використання різного обладнання для зневоднення осаду на даному об’єкті привів до вибору мультидискових шнекових дегідраторів (MDQ), основними перевагами яких є:

  • простота операцій;
  • низьке споживання енергії, флокулянтів і води;
  • дуже низький рівень шуму;
  • можливість роботи в автоматичному режимі.

У комплект поставки входили дві незалежні лінії зневоднення. Кожна з них складалася з мультидискового шнекового преса, автоматичної станції підготовки полімеру, насоса подачі мулу і насоса для дозування полімеру.

Мультидисковий шнековий зневоднювач MDQ/MDC - зневоднюючий барабан

Рис. 1. Схема мультидискового шнекового пресу зі зневоднюючим барабаном

Мультидискові шнекові дегідратори та інше обладнання, що поставляється, працюють ефективно і надійно. Робочі параметри блоків обробки осаду в обох лініях дозволяють їм отримувати кек з концентрацією завислих речовин до 34%. Повна автоматизація роботи преса дозволяє користувачу оптимізувати процес зневоднення і значно спрощує управління осадом.

Результати роботи комплексу

Продуктивність ОС5 000 м3/добу
Тип стоківПромислові /
бійня птиці
Тип осадуфлотаційний +
біологічний
Загальна кількість осаду228 м3/добу
Середній вміст СР в осаді5,6 %
Середня вага СР в осаді12 845 кг
СР/добу
ФЛОТАЦІЙНИЙ ОСАД:
Початкова кількість85 м3/добу
Концентрація завислих речовин10 %
Вага завислих речовин8 544 кг
зав. р-н/добу
БІОЛОГІЧНИЙ ОСАД:
Початкова кількість143 м3/добу
Концентрація завислих речовин3 %
Вага завислих речовин4 300 кг
зав. р-н/добу
Концентрація СР у зневодненому осаді22%-26% +/-1%

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології