ПРОЕКТ Модернізація вторинного відстійника
ЗАМОВНИК Wodociągi i Kanalizacje Miejskie Sp. z o. o. w Augustowie
ОБ’ЄКТ Очисні споруди, м. Августів
ДАТА ЗАПУСКУ ОЧИСНИХ СПОРУД Жовтень, 2018

Вступ

Очистні споруди розташовані в південній частині міста Августов. Це механіко-біологічний тип очисних споруд, пристосований для глибокого видалення біогенних сполук. Воді потрібно пройти кілька етапів і, як тільки очиститься, вона стікає до річки Нетти. Максимальна потужність заводу – 10 000 м3/добу. У червні 2018 року PRODEKO-EŁK Sp.zo.o. (Промислова група Esmil) було обрано основним постачальником обладнання та технологій для виконання завдання з модернізації вторинного відстійника на очисній станції в Августові.

Мета модернізації

Головною метою модернізації було:

  • забезпечити стабільну роботу вторинного відстійника;
  • підвищити ефективність видалення плаваючих речовин та мулу;
  • зменшення експлуатаційних витрат.

Початковий етап

Модернізований вторинний відстійник був побудований на стадії будівництва очисних споруд у 1984 році та постачався зі скребком радіального мулу з чорної сталі. Погіршення роботи за продуктивністю, збільшення терміну обслуговування та ремонту – все це призвело до збільшення витрат на експлуатацію та його нестабільної роботи.

Реалізація проєкту

За умовами підписаного контракту поставлено радіальний мулошкреб ZGRwt-25 та каналізаційні затвори типу SGSM. Обсяг проведених робіт включав підготовку документації для виготовлення  обладнання та необхідних деталей, належним чином адаптованих до розмірів відстійника та каналу відведення стічних вод, а також монтаж та ввід в експлуатацію обладнання.

Результати та висновки

Використання сучасних технологічних рішень при проектуванні обладнання забезпечує високу ефективність роботи, енергоефективність та надійність. В результаті заміни існуючого мулошкреба на очистних спорудах в Августові було досягнуто:

  • підвищення ефективності видалення плаваючих речовин та відстоювання мулу завдяки спеціальній конструкції елементів скребка;
  • високий рівень енергоефективності обладнання завдяки використанню енергозберігаючого приводу з коробкою передач, вбудованою безпосередньо в колесо;
  • знижено експлуатаційні витрати, пов’язані з технічним обслуговуванням та ремонтом.

 

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології