ekoton radial sludge scraper myszkow

ПРОЕКТ Модернізація вторинного відстійника
ЗАМОВНИК Schumacher Packaging Zakład Grudziądz Sp. z o.o.
ОБ’ЄКТ Очисні споруди паперової фабрики у м. Мишкув, Польща
ДАТА ЗАПУСКУ ОЧИСНИХ СПОРУД Січень, 2019

Вступ

Паперова фабрика в Мишкуві була заснована на початку 1894 року, де в той час це був найбільший завод з виробництва паперу в Польщі. У 2016 році фабрика стала частиною пакувальної групи Schumacher. Для забезпечення високих стандартів якості і збільшення виробництва паперу почався проект модернізації заводу. Одним з основних завдань проекту було збільшення пропускної здатності існуючих очисних споруд, розташованих на території виробничого цеху.

У липні 2018 року PRODEKO-EŁK Sp.zo.o. (Промислова група Esmil) була обраний основним підрядником для модернізації вторинного відстійника на спорудах з очистки стічних вод паперової фабрики в Мишкуві.

Мета модернізації

Метою проекту була заміна існуючого радіального скребка мулу і дренажної системи вторинного відстійника діаметром 39,4 м. Встановлене обладнання призначене для забезпечення високої ефективності видалення мулу і плаваючих речовин.

Початкова стадія

Модернізований вторинний відстійник не експлуатувався протягом багатьох років. Він був оснащений радіальним скребком для мулу з чорної сталі, а також бетонними жолобами. План полягав у тому, щоб зняти скребок з жолобами, відремонтувати бетонні елементи відстійника, зібрати скребок разом з системою жолобів з нержавіючої сталі.

Реалізація проєкту

В рамках контракту був поставлений радіальний скребок типу ZGRwt-39.4 з системою дренажного жолоба. В обсяг робіт входила підготовка документації для виготовлення деталей, адаптованих до розміру відстійника, а також збірка і технологічне введення в експлуатацію поставленого обладнання.

Підсумки та висновки

Використання сучасних технологічних рішень під час проектування мулового скребка забезпечило високу ефективність роботи, енергоефективність і надійність. В результаті установки нового скребка були досягнуті наступні цілі:

  • забезпечення ефективного видалення осаду і плаваючих речовин;
  • зниження споживання електроенергії;
  • забезпечення стабільної та безперебійної роботи.

 

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології