ekoton multi-disk screw-press mdq navarra

ОБЛАДНАННЯ Мультидисковий шнековий прес дегідратор MDQ-352C (1)
ТИП ОСАДУ Процес очищення стічних вод шкіряного заводу
ПОЧАТКОВА КІЛЬКІСТЬ ОСАДУ 12 м³/добу
КІЛЬКІСТЬ СУХОГО РЕЧОВИНИ 1200 кг сух.реч./добу
КОНЦЕНТРАЦІЯ СУХОЇ РЕЧОВИНИ 10%
ПОЧАТОК РОБОТИ Липень 2019

Проблема:

Осад від очищення стічних вод шкіряного виробництва фільтрували (зневоднювали) з використанням камерного фільтр-преса. Велика кількість вапна, яке використовували разом зі складними операціями, і низький рівень автоматизації привели до незадовільного результату та необхідності шукати іншу технологію зневоднення. Додатковий аспект, який необхідно розглянути, – це майбутні плани зі збільшення потужності шкіряного заводу, тому нове рішення для зневоднення має враховувати цей аспект.

Рішення:

Після пілотних випробувань, які були виконані в січні 2019 року, для реконструкції була обрана технологія зневоднення із застосуванням мультидискового шнекового преса (MDQ). Установка MDQ показала високу продуктивність і ефективність зневоднення, при цьому забезпечивши хорошу якість фільтрату.

Унікальною особливістю MDQ є можливість підвищення продуктивності шляхом установки додаткових гвинтів. Беручи до уваги майбутнє збільшення продуктивності, MDQ-352C (1) з одним гвинтом Клієнту був запропонований слот для другого з перспективним розширенням до MDQ 352. Це дозволило Замовнику знизити початкові капітальні витрати.

У липні 2019 року під спостереженням експерта Esmil введена в експлуатацію нова система зневоднення на основі мультидискового гвинтового преса MDQ-352C (1).

Результати та ефективність

Поточна продуктивність за СР150-180 кг сух.реч./год
Концентрація СР в кеці35 %
Режим роботи6-8 годин на день
Середня доза полімеру4,5-7 кг/1000 кг сух. реч.
Ефект затримання завислих речовин99,6-99,9 %

Esmil Group

Esmil Group - це провідний глобальний виробник, який розробляє передове обладнання для очищення стічних вод і зневоднення осаду. Крім того, ми спеціалізуємося на постачанні передових мембранних систем для різних галузей промисловості.

EU Flag Esmil Group

Обладнання для очищення стічних вод та зневоднення осаду.

EU Flag Esmil USA

Обладнання для зневоднення осаду в США.

EU Flag Esmil Process Systems

Мембранні системи.