ekoton multi-disk screw-press mdq navarra

ОБЛАДНАННЯ Мультидисковий шнековий прес дегідратор MDQ-352C (1)
ТИП ОСАДУ Процес очищення стічних вод шкіряного заводу
ПОЧАТКОВА КІЛЬКІСТЬ ОСАДУ 12 м³/добу
КІЛЬКІСТЬ СУХОГО РЕЧОВИНИ 1200 кг сух.реч./добу
КОНЦЕНТРАЦІЯ СУХОЇ РЕЧОВИНИ 10%
ПОЧАТОК РОБОТИ Липень 2019

Проблема:

Осад від очищення стічних вод шкіряного виробництва фільтрували (зневоднювали) з використанням камерного фільтр-преса. Велика кількість вапна, яке використовували разом зі складними операціями, і низький рівень автоматизації привели до незадовільного результату та необхідності шукати іншу технологію зневоднення. Додатковий аспект, який необхідно розглянути, – це майбутні плани зі збільшення потужності шкіряного заводу, тому нове рішення для зневоднення має враховувати цей аспект.

Рішення:

Після пілотних випробувань, які були виконані в січні 2019 року, для реконструкції була обрана технологія зневоднення із застосуванням мультидискового шнекового преса (MDQ). Установка MDQ показала високу продуктивність і ефективність зневоднення, при цьому забезпечивши хорошу якість фільтрату.

Унікальною особливістю MDQ є можливість підвищення продуктивності шляхом установки додаткових гвинтів. Беручи до уваги майбутнє збільшення продуктивності, MDQ-352C (1) з одним гвинтом Клієнту був запропонований слот для другого з перспективним розширенням до MDQ 352. Це дозволило Замовнику знизити початкові капітальні витрати.

У липні 2019 року під спостереженням експерта Esmil введена в експлуатацію нова система зневоднення на основі мультидискового гвинтового преса MDQ-352C (1).

Результати та ефективність

Поточна продуктивність за СР150-180 кг сух.реч./год
Концентрація СР в кеці35 %
Режим роботи6-8 годин на день
Середня доза полімеру4,5-7 кг/1000 кг сух. реч.
Ефект затримання завислих речовин99,6-99,9 %

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології