аератори Esmil на очистних спорудах Китаю

У 2021 році на муніципальних очисних спорудах Tian MA в м. Сяминь, провінція Фуцзянь (Fujian, Xiamen) в Південному Китаї були уведені в експлуатацію аеротенки на базі полімерних трубчастих аераторів АПКВ Esmil. Цей вид обладнання набув популярності серед споживачів у Китаї завдяки своїй високій ефективності, низькому споживанню електроенергії, високій надійності і практично повній відсутності потреби в сервісних роботах. Щорічно в Китаї запускається кілька десятків очисних споруд із біологічним очищенням на базі аераторів Esmil, а серед наших клієнтів – не тільки муніципальні водоканали, а й такі прогресивні промислові підприємства як Tesla GigaFactory в Шанхаї, металургійна компанія Baoshan та інші.

Для третьої черги будівництва муніципальних очисних споруд Tian MA в м. Сяминь продуктивністю 12 000 м3/добу нами було поставлено 2 446 п.м. аераторів. Нагадаємо, що біологічне очищення є одним із найважливіших етапів для коректної роботи очисних споруд в цілому. У разі некоректної роботи обладнання можливе загнивання мулу, яке призводить до поширення неприємних запахів. Друга проблема, з якою можуть зіткнутися експлуатуючі організації, полягає у високих експлуатаційних витратах – аераційна система, що неправильно працює, збільшує споживання енергії, що ніяк не позначається на ефективності очищення стоків.

Унікальна конструкція аераторів Esmil дозволяє уникнути цих проблем. Завдяки дрібному діаметру бульбашки (2-3 мм) стоки ефективно насичуються киснем, що запобігає загнивання мулу. Також представники водоканалів відзначають високу адаптивність системи з точки зору регульованості подачі повітря, що дозволяє більш точно слідувати потребам у кисні. У той же самий час аератори Esmil не забиваються, відповідно не вимагають зупинки роботи аеротенків для проведення очищення, стійкі до механічних пошкоджень і агресивного середовища, і відрізняються вкрай низьким споживанням енергії в порівнянні з іншими видами аераторів.

Також багато експлуатуючих організацій відзначають легкість і простоту монтажу аераторів Esmil. Наші трубчасті аератори поставляються в комплекті з регульованими опорами, за бажанням замовника можливе виготовлення аераційної системи з підйомним кріпленням або адаптація розкладки аераційної системи до нестандартних ємностей (реакторів).

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології