Компанія Tesla являється світовим лідером з виробництва електромобілів. Дана компанія приділяє значну увагу питанням захисту навколишнього середовища та сталого розвитку, будучи прикладом не тільки для компаній своєї галузі, але й для всього людства. Ми раді бути учасниками цього глобального процесу і співпрацювати зі світовими лідерами, а також відповідати їх найвищим вимогам. Таким чином, ми постійно ставимо перед собою за ціль досягнення нових високих стандартів.

Аераційну систему ESMIL було встановлено на очисних спорудах гігантського заводу Gigafactory 3 компанії Tesla у Шанхаї в травні 2019 року. Цей завод було збудовано впродовж року і сьогодні він є одним з найбільших заводів компанії Tesla. Виробнича потужність заводу на момент відкриття становила 150 000 електромобілів на рік, однак ведуться роботи зі збільшення виробництва до 250 000 електромобілів. Сьогодні на підприємстві випускаються Tesla Model 3 і новий електричний кросовер Tesla Model Y.

Система аерації входить до складу споруд біологічного очищення стічних вод. Її завданням є насичення стічних вод киснем та одночасне створення турбулентного середовища в аеротенках. Аератори ESMIL вирізняються високою ефективністю та надійністю, вони несприйнятливі до механічних пошкоджень та не вимагають обслуговування. Під час роботи в автоматизованих системах керування концентрацією кисню в муловій суміші аераційні системи ESMIL забезпечують високу швидкість реакції на зміни, що дозволяє підтримувати оптимальний режим роботи технології біологічного очищення.

Фото зі сторінки caixinglobal.com

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології