esmil монголія

У грудні 2022 року виробничий заклад Esmil Prodeko-Ełk у Польщі відвідала делегація з далекої Монголії. Під час візиту відбулися переговори, результатом яких стало підписання контракту на постачання обладнання Esmil до Монголії.

Вже у 2023 році на очисних спорудах чотирьох монгольських міст будуть запущені три мультидискових зневоднювачі MDQ-202 і один MDQ-203, система аерації на базі трубчастих аераторів АПКВ Esmil і чотири комплекси механічної очистки стічних вод М-Комбі 200 і М-Комбі 150.

Обладнання Esmil добре відоме у всьому світі як ефективне та надійне рішення для очищення стічних вод та зневоднення осаду. Так, мультидискові зневоднювачі осаду MDQ Esmil Tsurumi  відомі як одне з найефективніших рішень для обробки осаду з точки зору ефективності зневоднення, низьких експлуатаційних витрат і простоти використання.

мультидисковий шнековий зневоднювач MDQ

Трубчасті аератори APKV Esmil забезпечують безперервну аерацію без обслуговування з максимальним терміном служби. На підставі багаторічного досвіду, можна ствердити, що унікальна конструкція аераторів виявилася одним з найбільш ефективних і надійних технологічних рішень для біологічного очищення стічних вод.

ekoton tube air diffusers

Комплекс механічного очищення стічних вод М-Комбі — це комплексне рішення для очисних споруд малої та середньої потужності. Компактний модуль охоплює всі етапи попереднього очищення та забезпечує ефективне видалення твердих частинок, піску та жиру зі стічних вод. Поєднання декількох функцій очищення в одному пристрої дозволяє істотно скоротити простір, необхідний для установки обладнання, і мінімізувати капітальні витрати на будівництво. Обладнання виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі та проходить додаткову обробку (об’ємне травлення, пасивація, склоструминна обробка), що підвищує антикорозійні властивості обладнання та його безперебійну роботу. Система затримування відходів та промивання піску запобігає гниттю та поширенню неприємних запахів, а також, при необхідності, дозволяє затримувати органічні сполуки у стічних водах, що покращує процес біологічного очищення стічних вод у разі низьких концентрацій органічних сполук.

Станція механічного очищення стічних вод Esmil Module M

Нам дуже приємно, що наше обладнання постійно підкорює світ і ефективно працює вже у 38 країнах світу.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології