приводи nord для обладнання esmil

Ми ретельно відбираємо найкращі компоненти для обладнання Esmil. Серед наших постійних партнерів – німецька компанія Nord Drive System, один зі світових лідерів в галузі виробництва приводів, з якою ми співпрацюємо вже понад 15 років.

Вправно підібрані приводи забезпечують надійність обладнання, що призводить до ефективності очищення та економії електроенергії, що є дуже важливим фактором для очисних споруд.

приводи nord для обладнання esmil

Приводи Nord – це енергозберігаючі та дуже ефективні пристрої, які мають багато переваг, серед яких:

  • Високий клас енергоефективності. Двигуни NORD відповідають вимогам новітніх міжнародних регламентів з енергоспоживання від IE3 до IE5+. Для найвищих класів застосовуються двигуни власного виробництва.
  • Точність та надійність. В редукторах Nord використовуються високоточні зубчасті колеса і підшипники з витривалих матеріалів. Редуктори вирізняються неперевершеною надійністю, тривалим терміном служби та низьким рівнем шуму.
  • Зручність обслуги. Приводи, що не потребують складного сервісного та технічного обслуговування, допомагають скоротити простої, а також підвищити надійність обладнання загалом. Мають довгий строк міжрегламентного обслуговування.
  • Багатошарове лакофарбове покриття забезпечує посилений захист проти корозії. А також інші пристосування до умов очисних споруд – герметична клемна коробка, захищений вентилятор, нержавіючий вихідний вал.
  • Застосування циліндричних і гіпоїдних передач забезпечує високий механічний ККД (92%) і максимально можливий вихідний обертовий момент.

В умовах загальної недостачі електроенергії енергоефективність набула особливого значення. Регулярні аварійні вимкнення електричного струму також створють нові вимоги до привідної техніки. При вимкненнях світла відбувається регулярне затоплення насосних станцій міст, так як вхідний потік води не зупиняється, а відкачування насосами припиняється. Звичайні приводи решіток та конвеєрів, що розташовані на насосних станціях і мають захист ІР 55-67 виходять з ладу при першому ж затопленні, що унеможливлює на довгий час водовідведення для частини міста. В таких умовах ми пропонуємо приводи ІР68 фірми Bauer, аналогічні тим, які ми вже понад 10 років застосовуємо в решітках-подрібнювачах і впевнились в їх надійності.  Приводи фірми Bauer з захистом ІР68 можуть зберігати  технічно справний стан при затопленнях і одразу відновити працю при появі струму

Багаторічна співпраця сприяє ефективному партнерству. Різні відділи обох компаній тісно співпрацюють, щоб надавати нашим клієнтам найкращі рішення. Інженери спільно підбирають найкращий мотор-редуктор, який відповідатиме очікуванням замовника, відділи логістики рекордно швидко забезпечують доставку приводів для замовників як у Євросоюзі, так і в США. Також ми мами спільні процедури контролю якості, які проходять як на заводі виробника, так і в нашому виробничому цеху, а також відмінно розроблену схема гарантійного та післягарантійного обслуговування.

На світлинах ви можете побачити процес монтажу приводів Nord на мультидисковий зневоднювач осаду MDQ Esmil Tsurumi.

приводи nord для обладнання esmil

приводи nord для обладнання esmil

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології