трубчасті аератори Esmil

Незважаючи на те, що 2022 рік виявився складним для Китаю через триваючу вже третій рік поспіль пандемію короновірусу, в минулому році нами було реалізовано кілька нових проєктів з трубчастими аераторами АПКВ.

Трубчасті аератори Esmil в усьому світі зарекомендували себе як високонадійне обладнання з низьким споживанням електроенергії та практично повною відсутністю потреби у сервісних роботах. Щороку ми виготовлюємо кілька десятків тисяч метрів погонних аераторів, які успішно експлуатуються в багатьох країнах світу. Нагадаємо, що за 9 років роботи в Китаю компанія Esmil Group реалізувала понад 70 об’єктів з реконструкції та модернізації очисних споруд комунальних та промислових підприємств.

трубчасті аератори Esmil в Китаю

В минулому році аераційні системи Esmil було введено в експлуатацію в південно-східний та північно-східних регіонах Китаю. Так, на третій черзі очисних споруд м. Jixi, провінції Heilongjiang продуктивністю 50 000 м3/д було змонтовано та запущено 1632 п.м. аераторів АПКВ. На водоканалі м. Хулань (продуктивність – 10 000 м3/д), одного з сателітів Харбіну введено в експлуатацію 590 п.м. аераторів.

Нагадаємо, що біологічне очищення є одним із найважливіших етапів для коректної роботи очисних споруд в цілому. У разі некоректної роботи обладнання можливий застій мулу, який призводить до поганого перемішування. Друга проблема, з якою можуть зіткнутися експлуатуючі організації, полягає у високих експлуатаційних витратах – аераційна система, що неправильно працює, збільшує споживання енергії, що ніяк не позначається на ефективності очищення стоків.

трубчасті аератори Esmil

Монтаж аераційної системи Esmil на очисних спорудах м. Jixi, провінція Heilongjiang

Унікальна конструкція аераторів Esmil дозволяє уникнути цих проблем. Завдяки дрібному діаметру бульбашки (2-3 мм) стоки ефективно насичуються киснем, що унеможливлює застій мулу. Також представники водоканалів відзначають високу адаптивність системи з точки зору регульованості подачі повітря, що дозволяє більш точно слідувати потребам у кисні. У той же самий час аератори Esmil не забиваються, відповідно не вимагають зупинки роботи аеротенків для проведення очищення, стійкі до механічних пошкоджень і агресивного середовища, і відрізняються вкрай низьким споживанням енергії в порівнянні з іншими видами аераторів.

Також багато експлуатуючих організацій відзначають легкість і простоту монтажу аераторів Esmil. Наші трубчасті аератори поставляються в комплекті з регульованими опорами, за бажанням замовника можливе виготовлення аераційної системи з підйомним кріпленням або адаптація розкладки аераційної системи до нестандартних ємностей (реакторів).

Esmil Group

Esmil Group - це провідний глобальний виробник, який розробляє передове обладнання для очищення стічних вод і зневоднення осаду. Крім того, ми спеціалізуємося на постачанні передових мембранних систем для різних галузей промисловості.

EU Flag Esmil Group

Обладнання для очищення стічних вод та зневоднення осаду.

EU Flag Esmil USA

Обладнання для зневоднення осаду в США.

EU Flag Esmil Process Systems

Мембранні системи.