контейнерна станція зневоднення осаду Module D

На заводі Esmil Group – Польща завершилось виробництво і гідравлічні випробування чергової контейнерної станції зневоднення осаду на базі мультидискового шнекового дегідратора. Ця установка спроєктована на потреби КП “Водоканал м. Ужгород” і буде зневоднювати сирий осад і надлишковий активний мул очисних споруд міста Ужгорода.

Виконання комплексу зневоднення на базі контейнерної установки – це унікальне рішення, яке дозволяє дуже істотно скоротити терміни введення в експлуатацію обладнання. В припадку традиційних очисних споруд на розробку проєктної документації, її погодження та будову технологічного приміщення пішло би кілька років. Контейнерний комплекс зневоднення осаду Module D не потребує дозвільної документації та приїжджає на очисні споруди повністю готовий – вистачить підключити його до комунікаційних систем, і обладнання можна експлуатувати.

мультидисковий шнековий дегідратор

Головним виконавчим механізмом комплексу є мультидисковий шнековий дегідратор Esmil Tsurumi MDQ-452 продуктивністю до 400 м3/добу. В складі комплексу є все необхідне для забезпечення роботи – насос для подавання осаду Netzsch, витратоміри Endress&Hauser, автоматична станція приготування розчину флокулянту Alebro, конвеєри власного виробництва Esmil. Керування відбувається спеціальною програмою і налаштування відбувається за допомогою сенсорної панелі. Енергоспоживання цілого комплексу продуктивністю близько 20 м3/год в теплу пору року становить лише близько 5 кВт.

мультидисковий шнековий дегідратор

Комплекс Esmil Module D виконано в морському 40 футовому контейнер, який обладнано додатковими дверима і необхідними технологічними отворами для приєднань комунікацій. Також контейнер має утеплення, системи вентиляції, опалення та пожежогасіння. Окрім того, комплекс зневоднення осаду Module D має ще одну важливу функцію – зниження характерних запахів, що утворюються від переробки осадів, адже неподалік від очисних споруд розташовані житлові масиви. Комплекс обладнано припливно-витяжною вентиляцією, та для уникнення розповсюдження запаху повітря, перед викиданням назовні, обробляється озоном, що нейтралізує гази. Озон утворюється вбудованим генератором.

Переваги мобільного комплексу зневоднення осаду Esmil Module D:

  • Повністю автономна установка заводського виробництва (принцип plug-and-play);
  • Мінімальна потреба у проєктуванні та дозвільній документації;
  • Компактне виконання у 20-ти та 40-футових морських контейнерах;
  • Високоефективне та економічне зневоднення на базі мультидискових шнекових дегідраторів MDQ ESMIL Tsurumi дозволяє скоротити об’єм осаду у 7-12 разів;
  • Можливість зневоднення «складного осаду» з високим вмістом жирів, олій та абразивних речовин;
  • Мінімальні експлуатаційні витрати (низька витрата реагентів, промивної води та електроенергії);
  • Простота і зручність експлуатації – комплекс повністю автоматизований, можливе віддалене керування зі смартфона;
  • Мобільність – можливість легко транспортувати комплекс з одного об’єкту на інший;
  • Багата комплектація та можливість установки додаткового обладнання за бажанням Замовника.

Нагадаємо, що у червні 2022 року аналогічний комплекс розпочав роботу на очисних спорудах КП «Луцькводоканал».

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології