esmil мультидисковий шнековий дегідратор

Група ESMIL з радістю повідомляє, що розпочала виробництво першокласних мультидискових шнекових дегідраторів MDQ на своєму заводі в Акроні, Огайо. Компанія прагне задовольнити унікальні потреби та запити своїх американських клієнтів, виробляючи обладнання на замовлення.

esmil конвеєр гвинтовий

Використовуючи передові технології та досвід у обробці нержавіючої сталі, зварюванні, механічній обробці, зборі та контролі якості, ESMIL працює на максимальній потужності, щоб постачати виняткове обладнання для кількох поточних проектів. Серед них варто відзначити виготовлення великого мультидискового дегідратора MDQ для хімічного заводу в Техасі, а також мультидискових дегідраторів, згущувачів та гвинтових конвеєрів для комунальних очисних споруд в Індіані.

esmil мультидисковий шнековий дегідратор

Група ESMIL має висококваліфіковану команду інженерів і техніків, які створюють високоефективне та надійне обладнання високої якості. Виробничі процеси включають найсучасніші методи та технології, щоб забезпечити відповідність обладнання вимогам клієнтів та навіть перевищити найсуворіші стандарти продуктивності, довговічності та надійності.

esmil мультидисковий шнековий дегідратор

Варто зазначити, що американським клієнтам доступне обладнання ESMIL, вироблене за стандартами Made in America на заводі в Акроні, Огайо. Компанія прагне виробляти виняткове обладнання, яке забезпечує оптимальні результати для своїх клієнтів і відповідає вимогам замовників у всіх країнах світу.

Esmil Group

Esmil Group - це провідний глобальний виробник, який розробляє передове обладнання для очищення стічних вод і зневоднення осаду. Крім того, ми спеціалізуємося на постачанні передових мембранних систем для різних галузей промисловості.

EU Flag Esmil Group

Обладнання для очищення стічних вод та зневоднення осаду.

EU Flag Esmil USA

Обладнання для зневоднення осаду в США.

EU Flag Esmil Process Systems

Мембранні системи.