esmil мультидисковий шнековий дегідратор

Група ESMIL з радістю повідомляє, що розпочала виробництво першокласних мультидискових шнекових дегідраторів MDQ на своєму заводі в Акроні, Огайо. Компанія прагне задовольнити унікальні потреби та запити своїх американських клієнтів, виробляючи обладнання на замовлення.

esmil конвеєр гвинтовий

Використовуючи передові технології та досвід у обробці нержавіючої сталі, зварюванні, механічній обробці, зборі та контролі якості, ESMIL працює на максимальній потужності, щоб постачати виняткове обладнання для кількох поточних проектів. Серед них варто відзначити виготовлення великого мультидискового дегідратора MDQ для хімічного заводу в Техасі, а також мультидискових дегідраторів, згущувачів та гвинтових конвеєрів для комунальних очисних споруд в Індіані.

esmil мультидисковий шнековий дегідратор

Група ESMIL має висококваліфіковану команду інженерів і техніків, які створюють високоефективне та надійне обладнання високої якості. Виробничі процеси включають найсучасніші методи та технології, щоб забезпечити відповідність обладнання вимогам клієнтів та навіть перевищити найсуворіші стандарти продуктивності, довговічності та надійності.

esmil мультидисковий шнековий дегідратор

Варто зазначити, що американським клієнтам доступне обладнання ESMIL, вироблене за стандартами Made in America на заводі в Акроні, Огайо. Компанія прагне виробляти виняткове обладнання, яке забезпечує оптимальні результати для своїх клієнтів і відповідає вимогам замовників у всіх країнах світу.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології