пруткові решітки esmil

У лютому 2023 р. фірма Prodeko-Ełk (належить до Групи Esmil), згідно договору субпідряду, підписаного з Polaqua Sp. z o.o., яка є генеральним підрядником договору під назвою «Завдання II.8 – Реконструкція канальної насосної станції «Żerań I» та «Żerań II»» виконали монтаж пруткових решіток Esmil RP-2290, виготовлених на заводі Prodeko-Ełk в Елку, Польща.

пруткові решітки esmil

Встановлення пруткових решіток Esmil типу RP-2290 у новозбудованій камері решіток є частиною проекту реконструкції насосних станцій «Żerań I» та «Żerań II» у Варшаві. Ця станція є не тільки однією з найбільших КНС у Польщі, але й однією з найбільших у Центральній та Східній Європі. Загальна гідравлічна потужність насосної станції становить близько 55 000 м3/год.

В рамках цього проекту були обрані пруткові решітки ESMIL, які характеризуються високою ефективністю і здатні ефективно видаляти волокнисті забруднення зі стічних вод без ризику заклинювання скребкових механізмів. Завдяки характеристикам і функціональності новозбудованої камери механічного очищення, встановлене обладнання відрізняється своїми розмірами – загальна довжина кожної решітки становить 12 м, ширина – 2,2 м, а просвіт фільтруючого полотна – 50 мм. Решітки виготовлені з корозійностійких матеріалів (нержавіюча сталь AISI 304), надійні в експлуатації та прості в обслуговуванні. Скребковий механізм розташований за фільтруючим полотном і контактує з уже очищеною від твердих домішок водою, що значно знижує ймовірність його засмічення або заклинювання великими предметами, а відсутність занурених у воду рухомих елементів значно полегшує обслуговування обладнання.

пруткові решітки esmil

Ця насосна станція має стратегічне значення для столиці Варшави та її околиць, тому під час реконструкції були використані найсучасніші рішення, які гарантуватимуть безаварійну роботу насосної станції протягом багатьох років.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології