Мультидискові шнекові преси MDQ

У серпні 2022 року з виробничого закладу Esmil Prodeko-Ełk в Елку вирушили два мультидискових шнекових зневоднювачі MDQ-351 і MDQ-353CL, які ми виготовили для одного з найбільших нафтопереробних заводів у Сінгапурі. Дегідратори працюватимуть з флотаційним та біологічним осадом, а за бажанням замовника можуть замінювати один одного в технологічному процесі.

Як і інше обладнання, виготовлене на наших заводах, мультидискові шнекові зневоднювачі MDQ Esmil Tsurumi пройшли численні процедури контролю якості, але в цьому конкретному випадку нам довелося провести деякі додаткові випробування, що було зумовлено галуззю замовника. Нафтопереробні заводи та інші підприємства нафтогазової промисловості висувають дуже високі вимоги до стандартів якості та безпеки обладнання. Standard Inspection & Test Report з понад 20 найменувань, підготовлений нашими фахівцями перед відправкою, було доповнено тестом PMI та радіологічним обстеженням, а за бажанням замовника в комплектацію стандартного обладнання внесені деякі зміни – для забезпечення вибухозахисту було застосовано спеціальний привід з варіатором, який дозволяє управляти обладнанням без інвертора.

Мультидискові шнекові преси MDQ – це найефективніше обладнання для зневоднення осадів муніципальних і промислових стічних вод, включаючи навіть важкі для зневоднювання осади, що містять жири, масла, волокнисті та абразивні включення. Дегідратори MDQ ідеально підходять для промислових підприємств, яким потрібна мінімальна кількість персоналу та низькі експлуатаційні витрати.

У порівнянні з іншими типами обладнання для зневоднення, мультидисковий шнековий прес MDQ характеризується низькими експлуатаційними витратами (менше споживання флокулянту, промивної води та електроенергії, відсутність необхідності заміни зношених частин тощо) при мінімальній потребі в обслуговуванні.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології