ekoton tube air diffusers

Вперше аератори Esmil з’явилися на китайському ринку у 2014 році. З того часу минуло 8 років, кількість реалізованих у Китаї проектів налічує понад 70, і щороку ця цифра впевнено зростає. Причиною тому – висока ефективність обладнання Esmil, низьке споживання електроенергії, висока надійність та практично повна відсутність потреби у сервісних роботах.

У серпні 2022 року на очисних спорудах промислового підприємства Everest Textile Shanghai продуктивністю 3000 м3/добу було запущено модернізовану систему аерації. Раніше очищення стічних вод проводилося на тарілчастих аераторах місцевого виробника, проте низька ефективність очищення та високі витрати на обслуговування викликали необхідність заміни обладнання. Нами було поставлено 432 п.м. аераторів, здійснено роботи з монтажу та введення обладнання в експлуатацію.

Нагадаємо, що коректна робота біологічної системи очищення стічних вод дуже важлива для коректної роботи очисних споруд у цілому. У разі збоїв у роботі системи аерації істотно зростає потреба у повітрі, а відтак збільшуються витрати на електроенергію для повітродувок.

Аератори Esmil мають унікальну конструкцію, яка дозволяє поєднати високий ступінь перемішування з низькими операційними витратами. Завдяки дрібному діаметру бульбашки (2-3 мм) стоки ефективно насичуються киснем, що запобігає застою мулу. Також трубчасті аератори відрізняє висока адаптивність системи з погляду регульованості подачі повітря та стійкості до гідроударів. Аератори Esmil не вимагають зупинки роботи аеротенків для проведення очищення, стійкі до механічних пошкоджень та агресивного середовища, відрізняються вкрай низьким споживанням енергії порівняно з іншими видами аераторів та дуже легко монтуються.

ekoton tube air diffusers

Сьогодні наші аераційні системи успішно працюють у всьому світі. Серед наших клієнтів – найбільші водоканали Європи та промислові компанії зі світовим ім’ям.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології