Мультидисковий шнековий зневоднювач MDQ Esmil

Одним з найпопулярніших рішень при виборі обладнання для зневоднення побутових і промислових осадів є мультидискові шнекові преси серії MDQ, що випускаються Esmil Group (раніше – Ekoton Industrial Group) за ліцензією TSURUMI Pump Corporation (Японія). Серед переваг зневоднювачів, які підкорили користувачів в усьому світі – стабільність та надійність, економічність і ощадність, можливість інтеграції в існуючі системи управління, розширені можливості управління комплексом допоміжного обладнання, простота налаштування та обслуговування, довгострокова робота без заміни основних робочих елементів, безшумність, чистота робочого місця, ергономічність та перевірена часом ефективність рішень, реалізованих в дегідраторах.

Порівняно з іншим обладнанням для зневоднення, представленим на ринку, продуктова лінійка мультидискових шнекових зневоднювачів MDQ складається з більш ніж 25 різних моделей з діапазоном продуктивності 3 – 3780 кгСР/год і 0,05 – 200 м3/год для міського мулу та 3 – 5040 кгСР/год і 0,05 – 100 м3/год для промислового осаду. Ергономічний дизайн та невелика площа обладнання значно зменшують капітальні витрати, необхідний простір та споживання енергії. Типорозмірна лінійка інших типів обладнання для зневоднення, як, наприклад, центрифуги, починається з набагато вищої продуктивності та, як наслідок, значно більших CAPEX та OPEX.

Для наших клієнтів ми пропонуємо сімейство дегідраторів MDQ, яке включає малі, середні, великі та дуже великі машини. Не так давно наша угорська компанія Ekoszvít Center Kft реалізувала проєкт на основі невеликого зневоднювача MDQ-201 C, який розпочав свою роботу на очисних спорудах SZABADOS-HÚS Kft. у маленькому угорському містечку Ракоціфалва. Як і в будь-якому іншому нашому проекті, монтажу та запуску обладнання передувала ретельна підготовча робота. У цьому проекті це успішно зробила місцева компанія VI-TEQUA Kft.

Комплекс очищення стічних вод м’ясокомбінату включає первинну механічну очистку, тонке механічне доочищення, фізико-хімічну очистку стічних вод у флотаційній установці і, нарешті, зневоднення флотаційної осаду з високим вмістом жирів та утилізацію зневодненого осаду. З економічної точки зору дуже цікавим рішенням від VI-TEQUA Kft є інсталяція флотатору DAF з єдиною системою управління в мобільний контейнер, використання полімерної станції для флотації та мультидискового шнекового преса MDQ, а також можливість дистанційного контролю всіх параметрів реалізованої технології.

Мультидискові шнекові зневоднювачі MDQ Esmil – це оптимальний вибір для м’ясопереробних підприємств. Цей тип обладнання дає чудові результати (концентрація СР 20-45% у зневодненому осаді) при низьких витратах реагентів, енергії та промивної води.

Основні параметри мультидискового шнекового преса MDQ-201 C у цьому проекті:

  • гідравлічне навантаження: 0,7 – 1,4 м3 год,
  • максимальна місткість: 35 кгСР/год,
  • вміст СР у флотаційному шламі: 3% -5%

Мультидисковий шнековий зневоднювач MDQ Esmil

Будівництво комплексу очисних споруд фірма VI-TECQUA Kft розпочала навесні 2022 року, а вже влітку вони були запущені. Введення в експлуатацію зайняло лише короткий проміжок часу завдяки контейнерній конструкції, яку можна привести в робочий стан на 90% ще у виробничому закладі, тому етапі запуску залишається виконати зовсім мало роботи. Також немає потреби ані в проектуванні електростанції, ані в капітальному будівництві.

Також ми раді повідомити, що ще 3 дегідратори MDQ-351 CL, MDQ-352 CL, MDQ-353 CL (відносяться до категорії середніх та великих машин) вже замовлені нашими угорськими партнерами та будуть введені в експлуатацію. у 2022-2024 роках.

Запрошуємо всіх ближче познайомитися з нашим обладнанням, будемо раді брати участь у ваших проектах, а також пропонуємо планувати свої рішення заздалегідь!

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології