Чергове постачання трубчастих аераторів ESMIL на очисні споруди міста Чжаодун, Китай

У жовтні 2020 року було змонтовано та введено в експлуатацію трубчасті аератори ESMIL на міських очисних спорудах міста Чжаодун, Китай. Аератори ESMIL експлуатуються більше, ніж на 60 міських і промислових очисних спорудах Китаю.

Очисні споруди м. Чжаодун – це  новозбудований об’єкт, який складається із трьох черг (секцій). Дане постачання було здійснено для третьої черги, продуктивністю 30 000 м3/добу. У жовтні 2020 р. було змонтовано та введено в експлуатацію 984 пог. м. аераторів. Таким чином на всіх трьох чергах ОС працюють трубчасті аератори ESMIL.

Вибір трубчастих полімерних аераторів ESMIL не випадковий. Цей вид обладнання визнано у всьому світі як високоефективний спосіб насичення стічних вод киснем за допомогою дрібнобульбашкової аерації. Діаметр бульбашок становить лише 2-3 мм, а обладнання вирізняється невибагливістю в експлуатації (не вимагає промивання), високою міцністю та легкістю монтажу.

На сьогодні аератори ESMIL успішно працюють на водоканалах не лише в Китаї, а також в країнах ЄС, США, Ізраїлі та СНД.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології