Раді повідомити, що 19 жовтня 2020 роки ми отримали рекомендаційний лист від нашого клієнта «Wodociągi Słupsk» Sp. z o.o.

Дякуємо за довіру!

ТзОВ «Водоканал» м. Слупськ, в якості головного інвестора проєкту “Постачання обладнання для зневоднення та скребків для відстійників на міські очисні споруди в м. Слупськ за адресою вул. Спортова, буд. 73 – завдання №2 Постачання, виконання необхідних будівельно-монтажних робіт та введення в експлуатацію радіальних скребків” підтверджує, що роль Головного Підрядника у 2017 році взяло на себе ТзОВ «PRODEKO-EŁK», яке здійснило постачання, монтаж та введення в експлуатацію наступного обладнання:

  • Радіальні мулошкреби для первинних відстійників діаметром D=34 м – 2 компл.
  • Радіальні мулошкреби для вторинних відстійників діаметром D=40 м – 2 компл.

Модернізація обладнання містила в собі демонтаж старих скребків, постачання, монтаж та введення в експлуатацію нових, а також пусконалагоджувальні роботи та гарантійні випробування.

Введення в експлуатацію нових мулошкребів дозволило розв’язати проблеми, пов’язані із забезпеченням правильного та стабільного технологічного процесу, як у каналізаційній, так і в шламовій частині. Нові мулошкреби ESMIL високо ефективні та надійні в експлуатації. Тому це значною мірою покращило баланс первинного осаду та надлишкового мулу та збільшило виробництво біогазу при зниженні експлуатаційних витрат на очисних спорудах.

Завдяки чималому досвіду у виробництві обладнання для оснащення спеціалізованих об’єктів, Компанія «PRODEKO-EŁK», яка входить до промислової групи ESMIL,  виконала поставлені перед  нею завдання. З усією відповідальністю можна сказати, що PRODEKO-EŁK має відповідний технічний потенціал, а також необхідних  фахівців для виконання доручених проєктів.

На нашу думку, Компанія «PRODEKO-EŁK» являється відповідальним виробником і  підрядником, який заслуговує на рекомендації іншим організаціям, що шукають надійних постачальників.

Esmil Group

Esmil Group - це провідний глобальний виробник, який розробляє передове обладнання для очищення стічних вод і зневоднення осаду. Крім того, ми спеціалізуємося на постачанні передових мембранних систем для різних галузей промисловості.

EU Flag Esmil Group

Обладнання для очищення стічних вод та зневоднення осаду.

EU Flag Esmil USA

Обладнання для зневоднення осаду в США.

EU Flag Esmil Process Systems

Мембранні системи.