Трубчасті аератори ЕКОТОН на очисних спорудах Саньдаоюань м. Ченду, Китай

Навесні 2020 р. на муніципальних очисних спорудах Саньдаоюань у м. Ченду, Китай було змонтовано та введено в експлуатацію трубчасті аератори АПКВ виробництва компанії ESMIL . Нині цей вид обладнання успішно працює більше ніж на 60-ти очисних спорудах Китаю.

Це постачання було здійснено для другої черги нових очисних споруд продуктивністю 12 500 м3/добу. Дедалі більше водоканалів у всьому світі обирають трубчасті аератори ESMIL для біологічного очищення як господарсько-побутових, так і промислових стічних вод. Головна причина такого вибору – це висока ефективність обладнання, надійність, низькі експлуатаційні витрати та можливість швидкого монтажу.

Біологічне очищення стічних вод в аеротенках – один із найважливіших етапів очищення.  Якщо аератори працюють некоректно, то існує можливість загнивання мулу і, як наслідок, виникнення неприємних запахів. Друга небезпека, яка чатує на водоканали у разі неправильного вибору обладнання, це – високі експлуатаційні витрати. Аераційна система споживає 50-90% від загальної потужності очисних споруд, а обладнання, що працює не коректно тільки збільшує енергоспоживання, не покращуючи при цьому ефективності очищення.

Унікальна конструкція аераторів ESMIL забезпечує високий рівень насичення стоків киснем завдяки дрібнобульбашковій аерації (діаметр бульбашки – 2-3 мм). Трубчасті аератори ESMIL не забиваються, а тому не потребують очищення, стійкі в агресивному середовищі та несприйнятливі до механічних пошкоджень. Досвід наших клієнтів свідчить, що термін служби обладнання може досягати 8-12 років.

На сьогодні аератори ESMIL успішно працюють на водоканалах не лише в Китаї, але і в країнах ЄС, США, Ізраїлі та СНД.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології