Трубчасті аератори ЕКОТОН на очисних спорудах Саньдаоюань м. Ченду, Китай

Навесні 2020 р. на муніципальних очисних спорудах Саньдаоюань у м. Ченду, Китай було змонтовано та введено в експлуатацію трубчасті аератори АПКВ виробництва компанії ESMIL . Нині цей вид обладнання успішно працює більше ніж на 60-ти очисних спорудах Китаю.

Це постачання було здійснено для другої черги нових очисних споруд продуктивністю 12 500 м3/добу. Дедалі більше водоканалів у всьому світі обирають трубчасті аератори ESMIL для біологічного очищення як господарсько-побутових, так і промислових стічних вод. Головна причина такого вибору – це висока ефективність обладнання, надійність, низькі експлуатаційні витрати та можливість швидкого монтажу.

Біологічне очищення стічних вод в аеротенках – один із найважливіших етапів очищення.  Якщо аератори працюють некоректно, то існує можливість загнивання мулу і, як наслідок, виникнення неприємних запахів. Друга небезпека, яка чатує на водоканали у разі неправильного вибору обладнання, це – високі експлуатаційні витрати. Аераційна система споживає 50-90% від загальної потужності очисних споруд, а обладнання, що працює не коректно тільки збільшує енергоспоживання, не покращуючи при цьому ефективності очищення.

Унікальна конструкція аераторів ESMIL забезпечує високий рівень насичення стоків киснем завдяки дрібнобульбашковій аерації (діаметр бульбашки – 2-3 мм). Трубчасті аератори ESMIL не забиваються, а тому не потребують очищення, стійкі в агресивному середовищі та несприйнятливі до механічних пошкоджень. Досвід наших клієнтів свідчить, що термін служби обладнання може досягати 8-12 років.

На сьогодні аератори ESMIL успішно працюють на водоканалах не лише в Китаї, але і в країнах ЄС, США, Ізраїлі та СНД.

Esmil Group

Esmil Group - це провідний глобальний виробник, який розробляє передове обладнання для очищення стічних вод і зневоднення осаду. Крім того, ми спеціалізуємося на постачанні передових мембранних систем для різних галузей промисловості.

EU Flag Esmil Group

Обладнання для очищення стічних вод та зневоднення осаду.

EU Flag Esmil USA

Обладнання для зневоднення осаду в США.

EU Flag Esmil Process Systems

Мембранні системи.