Система зневоднення осаду на базі мультидискового шнекового зневоднювача MDQ 354

У січні 2021 року в місті Фінікс, штат Аризона, на одному із найбільших пивоварних заводів США було запущено систему зневоднення осаду. Вона призначена для цілодобової роботи та складається із одного мультидискового шнекового зневоднювача MDQ-354 C і трьох безвальних ґвинтових конвеєрів.

Дегідратор MDQ-354 C зневоднює аеробно стабілізований осад, згущений методом напірної флотації у біоплівковому реакторі з плаваючим завантаженням. Продуктивність системи становить 16 м3/год із вмістом сухої речовини 2–4%. Після оброблення зневоднений осад вивантажується у два паралельно встановлених накопичувальних бака за допомогою системи з трьох конвеєрів – одного навантажувального і двох розподільчих. Конвеєр подачі приймає кек після дегідратора і транспортує його на один із двох розподільчих конвеєрів залежно від рівня кеку в накопичувальних баках. Кожен розподільчий конвеєр вивантажує кек в один із накопичувальних баків через два розвантажувальних жолоби, кожен з яких обладнаний ультразвуковим датчиком для вимірювання рівня кеку. Це дозволяє рівномірно заповнювати накопичувальні баки зневодненим осадом.

Esmil Group

Esmil Group - це провідний глобальний виробник, який розробляє передове обладнання для очищення стічних вод і зневоднення осаду. Крім того, ми спеціалізуємося на постачанні передових мембранних систем для різних галузей промисловості.

EU Flag Esmil Group

Обладнання для очищення стічних вод та зневоднення осаду.

EU Flag Esmil USA

Обладнання для зневоднення осаду в США.

EU Flag Esmil Process Systems

Мембранні системи.