Система зневоднення осаду на базі мультидискового шнекового зневоднювача MDQ 354

У січні 2021 року в місті Фінікс, штат Аризона, на одному із найбільших пивоварних заводів США було запущено систему зневоднення осаду. Вона призначена для цілодобової роботи та складається із одного мультидискового шнекового зневоднювача MDQ-354 C і трьох безвальних ґвинтових конвеєрів.

Дегідратор MDQ-354 C зневоднює аеробно стабілізований осад, згущений методом напірної флотації у біоплівковому реакторі з плаваючим завантаженням. Продуктивність системи становить 16 м3/год із вмістом сухої речовини 2–4%. Після оброблення зневоднений осад вивантажується у два паралельно встановлених накопичувальних бака за допомогою системи з трьох конвеєрів – одного навантажувального і двох розподільчих. Конвеєр подачі приймає кек після дегідратора і транспортує його на один із двох розподільчих конвеєрів залежно від рівня кеку в накопичувальних баках. Кожен розподільчий конвеєр вивантажує кек в один із накопичувальних баків через два розвантажувальних жолоби, кожен з яких обладнаний ультразвуковим датчиком для вимірювання рівня кеку. Це дозволяє рівномірно заповнювати накопичувальні баки зневодненим осадом.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології