катенарна решітка екотон

У липні 2019 року компанія Prodeko-Ełk, що входить до складу міжнародної Промислової групи ESMIL, в межах модернізації обладнання провела монтаж та ввела в експлуатацію на насосній станції по вул. Промисловій в Августові катенарну решітку типу KP 1018.

Встановлена в будівлі насосної станції, катенарна решітка, порівняно з іншими решітками (наприклад, грабельними або прутковими), вирізняється унікальною конструкцією, високою ефективністю очищення та надзвичайною стійкістю до механічних пошкоджень. Ця решітка є надійним рішенням для грубого механічного очищення стічних вод.

Після закінчення року експлуатації даної решітки, співробітники компанії MWiK Sp. z o. o. в Августові помітили, що встановлена катенарна решітка більш ефективно, ніж попередня конструкція, справляється із початковим очищенням стічних вод, які надходять на станцію, від значних твердих забруднень. Завдяки її застосуванню знизилася частота збоїв в роботі насосної станції та збільшилася її технологічна функціональність. Припинилися зупинки насосів пов’язані з їх засміченням. Після такого попереднього очищення стічні води далі перекачуються на каналізаційну очисну станцію.

У порівнянні з іншими механічними решітками, катенарні решітки вирізняються дуже високою надійністю та ефективним очищенням стічних вод від значних забруднень, навіть у разі виникнення дуже об’ємних потоків. Відсутність зубчастих передач у нижній частині решітки та спеціальна конструкція вільно закріпленого ланцюга забезпечують безперебійну роботу катенарної решітки, навіть при видаленні з каналу великої кількості забруднень. Спеціально розроблені з цією метою ланцюги, на які встановлені очисні скребки, не вимагають обслуговування та розраховані на роботу протягом багатьох років без необхідності їх заміни. Корпус решітки виготовлено із нержавіючої сталі з великим запасом міцності, що враховує високі гідравлічні навантаження.

Також хочемо наголосити, що катенарна решітка, встановлена та експлуатована в даний час в Августові в будівлі насосної станції по вул. Промисловій, у 2019 році на XXVII Міжнародній виставці-ярмарці ВОД-КАН у Бидгощі була нагороджена статуеткою Гран-прі.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології