Промислова група Екотон та КП «Чорноморськводоканал» отримали відзнаку «ЕКОтрансформація»

В п‘ятницю, 20 листопада, відбулося нагородження лауреатів конкурсу «ЕКОтрансформація-2020». Відзнаки отримали компанії, які протягом року впроваджували найкращі технології задля зниження негативного впливу на довкілля, робили міста та населені пункти України більш чистими та безпечними.

Промислова група ESMIL спільно з водоканалом м. Чорноморськ представили на конкурс реалізований проєкт зведення цеху механічного зневоднення комунального осаду на базі мультидискових шнекових дегідраторів MDQ, які українське підприємство виробляє за технологією інноваторської японської фірми Tsurumi Pump.

Інноваційна японська технологія зарекомендувала себе в усьому світі як надійне та високоефективне рішення для зневоднення осаду. Використання дегідраторів зменшує кількість осаду приблизно у 20 разів, що значно скорочує витрати на його транспортування та утилізацію.

Детальніше про реалізований проєкт читайте у нашому матеріалі «Практика зневоднення комунальних осадів на мультидискових шнекових дегідраторах. Приклад КП «Чорноморськводоканал»

Промислова група Екотон та КП «Чорноморськводоканал» отримали відзнаку «ЕКОтрансформація»

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології