мобільна установка зневоднення осаду

У жовтні 2020 року Промислова група ESMIL виграла тендер і підписала контракт із містом Наполеон у штаті Огайо на постачання двох мультидискових шнекових дегідраторів MDQ-354 CL.

Каналізаційні очисні споруди міста Наполеон були побудовані в 1958 році та спочатку призначалися для очищення стічних вод об’ємом 13 500 м3/добу. В ході декількох проєктів з розширення та реконструкції очисні споруди в Наполеоні були поступово розширені до гідравлічної потужності 34 000 м3/добу. У період з липня по вересень 2020 року Агентство з охорони навколишнього середовища штату Огайо схвалило позику місту Наполеон на розроблення проєкту модернізації очисних споруд, включаючи будівництво нової водозабірної споруди, метантенка і системи зневоднення осаду.

Після встановлення дегідратори MDQ-354 CL працюватимуть по черзі та зневоднюватимуть аеробно-стабілізовану суміш осаду стічних вод та осаду водоочисних споруд з вмістом сухої речовини 3-6% із продуктивністю за сухою речовиною вихідного осаду 610 кг/год. Зневоднений осад викидатиметься у два сміттєвих контейнери за допомогою п’яти конвеєрів, що встановлені іншими постачальниками.

Однією з відмінних особливостей дегідраторів, виготовлених за цим проєктом, є конструкція змішувальної ємності. У цьому варіанті змішувальну ємність розподілено на дві незалежні змішувальні камери: камеру миттєвого змішування та камеру флокуляції. Швидкість перемішування у цих камерах різна, що покращує процес флокуляції осаду.

До завершення проєкту модернізації осад на очисних спорудах міста Наполеон буде тимчасово зневоднюватись за допомогою мобільної установки для зневоднення осаду, орендованої у Промислової групи ESMIL.

Мобільна установка зневоднення осаду ESMIL – це готове до використання мобільне рішення для зневоднення осаду з продуктивністю за сухою речовиною вихідного осаду до 1270 кг/год. Все технологічне обладнання може бути розміщене на платформі, в ящику або трейлері з тентом, або ж упаковане в контейнер на причепі. Розмір причепа/контейнера залежить від потужності очисних споруд та комплекту обладнання.

Мобільна установка зневоднення осаду ESMIL складається з таких основних елементів:

 • насоса подачі осаду,
 • подрібнювача,
 • витратоміра,
 • апарата подачі флокулянтів,
 • мультидискового шнекового дегідратора (моделі від MDQ-351 CL до MDQ-354 CL),
 • похилих стрічкових або шнекових конвеєрів,
 • автономної системи керування на ПЛК.

Причіп/контейнер служить корпусом для системи та постачається у комплекті з усіма трубопроводами, проводкою, освітленням і витяжним вентилятором. За запитом може бути встановлена система повітряного опалення.

Особливості мобільної установки зневоднення осаду на базі мультидискових шнекових дегідраторів MDQ ESMIL:

 • Система постачається зібраною та відразу готовою до використання,
 • Компактна конструкція,
 • Висока щільність розміщення компонентів,
 • Розроблено для малих, середніх міських очисних споруд і промислових підприємств,
 • Мінімальні будівельні роботи на об’єкті,
 • Легкість переміщення.

Мобільна установка зневоднення осаду ESMIL для очисних споруд міста Наполеон складається з мультидискового шнекового дегідратора MDQ-354 CL, двох типів насосів для подачі осаду, подрібнювача, витратоміра, апарату подачі флокулянтів, двох стрічкових конвеєрів та автономної системи керування на ПЛК. Все технологічне обладнання розміщене на причепі з платформою із довжиною станини 7,6 м, у результаті чого виходить ефективна, компактна система, що не вимагає особливого обслуговування, готова до під’єднання та роботи.

мобільна установка зневоднення осаду

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології