мобільна установка зневоднення осаду

У жовтні 2020 року Промислова група ESMIL виграла тендер і підписала контракт із містом Наполеон у штаті Огайо на постачання двох мультидискових шнекових дегідраторів MDQ-354 CL.

Каналізаційні очисні споруди міста Наполеон були побудовані в 1958 році та спочатку призначалися для очищення стічних вод об’ємом 13 500 м3/добу. В ході декількох проєктів з розширення та реконструкції очисні споруди в Наполеоні були поступово розширені до гідравлічної потужності 34 000 м3/добу. У період з липня по вересень 2020 року Агентство з охорони навколишнього середовища штату Огайо схвалило позику місту Наполеон на розроблення проєкту модернізації очисних споруд, включаючи будівництво нової водозабірної споруди, метантенка і системи зневоднення осаду.

Після встановлення дегідратори MDQ-354 CL працюватимуть по черзі та зневоднюватимуть аеробно-стабілізовану суміш осаду стічних вод та осаду водоочисних споруд з вмістом сухої речовини 3-6% із продуктивністю за сухою речовиною вихідного осаду 610 кг/год. Зневоднений осад викидатиметься у два сміттєвих контейнери за допомогою п’яти конвеєрів, що встановлені іншими постачальниками.

Однією з відмінних особливостей дегідраторів, виготовлених за цим проєктом, є конструкція змішувальної ємності. У цьому варіанті змішувальну ємність розподілено на дві незалежні змішувальні камери: камеру миттєвого змішування та камеру флокуляції. Швидкість перемішування у цих камерах різна, що покращує процес флокуляції осаду.

До завершення проєкту модернізації осад на очисних спорудах міста Наполеон буде тимчасово зневоднюватись за допомогою мобільної установки для зневоднення осаду, орендованої у Промислової групи ESMIL.

Мобільна установка зневоднення осаду ESMIL – це готове до використання мобільне рішення для зневоднення осаду з продуктивністю за сухою речовиною вихідного осаду до 1270 кг/год. Все технологічне обладнання може бути розміщене на платформі, в ящику або трейлері з тентом, або ж упаковане в контейнер на причепі. Розмір причепа/контейнера залежить від потужності очисних споруд та комплекту обладнання.

Мобільна установка зневоднення осаду ESMIL складається з таких основних елементів:

 • насоса подачі осаду,
 • подрібнювача,
 • витратоміра,
 • апарата подачі флокулянтів,
 • мультидискового шнекового дегідратора (моделі від MDQ-351 CL до MDQ-354 CL),
 • похилих стрічкових або шнекових конвеєрів,
 • автономної системи керування на ПЛК.

Причіп/контейнер служить корпусом для системи та постачається у комплекті з усіма трубопроводами, проводкою, освітленням і витяжним вентилятором. За запитом може бути встановлена система повітряного опалення.

Особливості мобільної установки зневоднення осаду на базі мультидискових шнекових дегідраторів MDQ ESMIL:

 • Система постачається зібраною та відразу готовою до використання,
 • Компактна конструкція,
 • Висока щільність розміщення компонентів,
 • Розроблено для малих, середніх міських очисних споруд і промислових підприємств,
 • Мінімальні будівельні роботи на об’єкті,
 • Легкість переміщення.

Мобільна установка зневоднення осаду ESMIL для очисних споруд міста Наполеон складається з мультидискового шнекового дегідратора MDQ-354 CL, двох типів насосів для подачі осаду, подрібнювача, витратоміра, апарату подачі флокулянтів, двох стрічкових конвеєрів та автономної системи керування на ПЛК. Все технологічне обладнання розміщене на причепі з платформою із довжиною станини 7,6 м, у результаті чого виходить ефективна, компактна система, що не вимагає особливого обслуговування, готова до під’єднання та роботи.

мобільна установка зневоднення осаду

Esmil Group

Esmil Group - це провідний глобальний виробник, який розробляє передове обладнання для очищення стічних вод і зневоднення осаду. Крім того, ми спеціалізуємося на постачанні передових мембранних систем для різних галузей промисловості.

EU Flag Esmil Group

Обладнання для очищення стічних вод та зневоднення осаду.

EU Flag Esmil USA

Обладнання для зневоднення осаду в США.

EU Flag Esmil Process Systems

Мембранні системи.