vedutsya-pusko-naladochnye-raboty-po-zapusku-modulnyh-ochistnyh-sooruzhenij-predpriyatij-molokopererabatyvayushhej-promyshlennosti/

Модульні установки для очищення стічних вод – це ефективне рішення для промислових підприємств, яке дозволяє скоротити капітальні витрати на зведення очисних споруд та досягти необхідних ГДК на скидання стоків.

На замовлення великого українського молокопереробного холдингу на заводі ESMIL були зібрані унікальні очисні споруди, що на даний момент знаходяться на етапі пуско-налагоджувальних робіт для двох підприємств цього холдингу – сирзаводу та маслозаводу. До складу очисних споруд увійшло наступне обладнання:

  • Механічне очищення – Барабанна решітка ESMIL РМБ ТП 6/6, яка затримує найдрібніші механічні включення;
  • Фізико-хімічне очищення – Флотаційна установка ESMIL FT 25Z з можливістю експлуатації зовні (з утепленням та обігрівом) і поліпшеною системою реагентного оброблення;
  • Зневоднення осаду – Шнековий мультидисковий дегідратор ESMIL Tsurumi MDQ 352.

vedutsya-pusko-naladochnye-raboty-po-zapusku-modulnyh-ochistnyh-sooruzhenij-predpriyatij-molokopererabatyvayushhej-promyshlennosti/

Ці комплекси характеризуються високою ефективністю видалення з промислових стоків органічних речовин та жирів. Продуктивність кожної з установок становить 1500 м3/добу. Очищенню підлягає вода, що залишається після  миття ємностей та пермеат утворений в результаті  нанофільтрації сироватки.

Завдяки модульному виконанню, перший етап технологічної схеми очищення стічних вод було запущено одразу після монтажу. Тонке налагодження технологічного процесу дозволило досягти зниження ГДК у середньому на 46-60%, а завислих речовин – до 12-17 мг/л. Покроковий метод реалізації проєкту дав можливість зібрати точні дані про якість попередньо очищеного стоку для більш детального опрацювання наступного етапу біологічного очищення. Це дозволило уникнути ризиків, пов’язаних із невідповідністю фактичної якості стоку розрахунковим даним.

vedutsya-pusko-naladochnye-raboty-po-zapusku-modulnyh-ochistnyh-sooruzhenij-predpriyatij-molokopererabatyvayushhej-promyshlennosti/

Однією з важливих переваг модульних контейнерних рішень для очищення стічних вод є те, що установка повністю збирається на заводі ESMIL. Завдяки цьому процес монтажу і запуску на об’єкті відбувається дуже швидко та просто. Модульні рішення ESMIL  для очищення стічної води – це кращий вибір для організацій, яким необхідно швидко та без зайвих зусиль привести показники очищення промислових стоків до норм встановлених законодавством.

Проєкт модернізації очисних споруд молокопереробного підприємства виконано Промисловою групою ESMIL (виробник та постачальник обладнання) в співпраці з партнерами УПК Арматура (генпідрядник) та ICB AQUA (інжиніринг).

Esmil Group

Esmil Group - це провідний глобальний виробник, який розробляє передове обладнання для очищення стічних вод і зневоднення осаду. Крім того, ми спеціалізуємося на постачанні передових мембранних систем для різних галузей промисловості.

EU Flag Esmil Group

Обладнання для очищення стічних вод та зневоднення осаду.

EU Flag Esmil USA

Обладнання для зневоднення осаду в США.

EU Flag Esmil Process Systems

Мембранні системи.