Експлуатація мультидискового шнекового дегідратора MDQ на очисних спорудах м. Юрмала, Латвія.

Влітку 2019 року на очисних спорудах в латвійському курортному місті Юрмала було встановлено мультидисковий шнековий дегідратор MDQ-352C.

Реалізація цього проєкту було своєрідним викликом для наших фахівців, оскільки в проєкті, необхідно було виконати наступні побажання замовника:

  • вдосконалення конструкції дегідратора для подальшого використання точки під’єднання від центрифуги, яка застосовувалася на очисних спорудах до встановлення обладнання;
  • інтеграція обладнання в локальну систему управління за бажанням замовника;
  • оброблювальний осад – надлишковий активний мул після барабанного згущувача. Зазвичай реагенти додаються в ємність під час змішування, але в цьому випадку осад надходить вже з флокулянтом, що не заважає ефективній роботі обладнання.

Завдяки спільній та плідній праці співробітників «SIA Jūrmalas ūdens» та фахівців компанії ESMIL, всі побажання замовника, були реалізовані. Через півтора року після запуску обладнання представники водоканалу відзначили високу енергоефективність даної конструкції та економічні витрати флокулянту.

Зауважимо, що Промислова група ESMIL виготовляє мультидискові шнекові дегідратори з 2013 року за ліцензією японської компанії TsurumiPump. Дане обладнання є найкращим вибором, як для міських водоканалів, так і для промислових локальних очисних споруд, завдяки його високій надійності, низьким експлуатаційним витратам, використанню декількох зневоднювальних барабанів в одному дегідраторі та широкому модельному ряду.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології