автоматизована мобільна станція зневоднення осаду

Мобільний комплекс зневоднення осаду на базі мультидискового шнекового зневоднювача ESMIL MDQ-453C

Мобільний комплекс для зневоднення осаду на базі мультидискового шнекового дегідратора з трьома барабанами ESMIL MDQ-453C оснащений додатково муловим насосом, станцією приготування флокулянта, ємністю для змішування та гвинтовим конвеєром. У зневоднювачі використані 3 найбільших зневоднювальних барабани, завдяки чому комплекс відрізняється високою продуктивністю. Система працює в ручному або повністю автоматизованому режимі, управління здійснюється за допомогою панелі керування ПЛК і великого сенсорного екрана HМІ.

автоматизована мобільна станція зневоднення осаду

Мобільний комплекс зневоднення осаду ESMIL MDQ-453C має три барабани, які обертаються за допомогою двигунів потужністю 2.2 кВт кожний. Комплекс може працювати, як з усіма трьома барабанами одночасно, так і з будь-якою комбінацією від одного до трьох барабанів, що обирається за допомогою панелі керування. Повністю модульне рішення!

Велика ємність для змішування з одним електродвигуном. Сенсорний екран HМІ розташований на платформі над ємністю для змішування, що дозволяє оператору повністю контролювати процес утворення флокул.

автоматизована мобільна станція зневоднення осаду

Мобільний комплекс зневоднення осаду на базі дегідратора MDQ-453C розроблений для підприємств, яким час від часу потрібне зневоднення стічних вод. Достатньо під’єднати електроживлення, джерело осаду і промивну воду, щоб установка була готова до роботи. Монтування та запуск комплексу проводиться всього за один день спеціалістами ESMIL. Оператори комплексу не потребують спеціальної підготовки та швидко навчаються керувати комплексом. Після запуску комплекс може працювати абсолютно самостійно, майже без нагляду.

автоматизована мобільна станція зневоднення осаду

Мобільний комплекс зневоднення осаду ESMIL MDQ-453C буде доступний у США у травні 2024 року. Ще одне поповнення в нашій лінійці мобільного обладнання!

Esmil Group

Esmil Group - це провідний глобальний виробник, який розробляє передове обладнання для очищення стічних вод і зневоднення осаду. Крім того, ми спеціалізуємося на постачанні передових мембранних систем для різних галузей промисловості.

EU Flag Esmil Group

Обладнання для очищення стічних вод та зневоднення осаду.

EU Flag Esmil USA

Обладнання для зневоднення осаду в США.

EU Flag Esmil Process Systems

Мембранні системи.