Esmil Group запрошує фахівців галузі приєднатися до виставки та відвідати наш стенд A31 на IE Expo China 2024, головній та другій за величиною виставці екологічних технологій в Азії та у світі!

Виставка IE Expo China пропонує унікальну можливість познайомитися з найсучаснішими технологіями. На IE Expo China спеціалісти Esmil Group представлять інноваційні трубчасті аератори Fiber Tube Esmil, розроблені з метою підвищення ефективності технологій біологічного очищення стічних вод.

Переваги трубчастих аераторів Esmil:

  • Скорочення капітальних витрат: Зменште капітальні витрати на 35% в порівнянні з мембранними дифузорами завдяки меншій кількості дифузорів та колекторів повітря.
  • Швидкий монтаж: Встановіть систему аерації ESMIL всього за один день, мінімізуючи простій та максимізуючи продуктивність.
  • Висока міцність: Не відбувається проривів чи поломок під час монтажу або експлуатації, що забезпечує довготривалість та високу продуктивність.
  • Ефективний масообмін та перемішування осаду: Патентована технологія “Nano-thin fiber” забезпечує ефективний перенос кисню та перемішування з пузириками всього 2-3 мм.
  • Стійкість до механічних пошкоджень: Запроєктовані так, щоб витримати удари води, падіння тиску та інші механічні впливи, гарантуючи надійність у будь-яких умовах.
  • Рівномірне розподілення повітря: Аератори ESMIL забезпечують рівномірне розподілення повітря по всій площі аеротенку, оптимізуючи ефективність очищення стічних вод.
  • Зменшення експлуатаційних витрат: Відчуйте зниження експлуатаційних витрат завдяки мінімальним втратам тиску, що максимізує ефективність вашої системи аерації.

Приєднуйтеся до нас та обов’язково відвідайте стенд A31! До зустрічі на IE Expo China 2024!

Деталі заходу:

18 – 20 квітня 2024 року / Шанхайський новий міжнародний виставковий центр (SNIEC) / Зал N3, стенд #A31

Esmil Group

Esmil Group - це провідний глобальний виробник, який розробляє передове обладнання для очищення стічних вод і зневоднення осаду. Крім того, ми спеціалізуємося на постачанні передових мембранних систем для різних галузей промисловості.

EU Flag Esmil Group

Обладнання для очищення стічних вод та зневоднення осаду.

EU Flag Esmil USA

Обладнання для зневоднення осаду в США.

EU Flag Esmil Process Systems

Мембранні системи.