Завод Gallicoop в Сарваші, Угорщина

Група Esmil завершила встановлення нової системи аерації на очисних спорудах м’ясокомбінату з виробництва індички Gallicoop у м. Сарваш, Угорщина. Система на базі трубчастих аераторів Esmil була обрана завдяки своїм характеристикам: високій ефективності насичення киснем, низькому енергоспоживанню, високій надійності та мінімальним вимогам до технічного обслуговування.

Генеральний підрядник проєкту — компанія Veolia Water Solutions & Technologies Magyarország Zrt. Хоча Група Esmil вже співпрацювала з Veolia в більш ніж десяти проєктах в Угорщині, це перший проєкт, де трубчасті аератори Esmil були встановлені на стадії біологічного очищення. Однак раніше Esmil вже постачала трубчасті аератори серії АПКВ для аераційних систем компанії Organica.

Теплиця Organica water на заводі Gallicoop в Сарваші, Угорщина

Система аерації Esmil, що використовується в цьому проєкті, складається з 80 трубчастих аераторів, кожен довжиною 2 метри. Ці аератори встановлені на опорах, які можна регулювати по висоті, і безпосередньо з’єднані з колекторами та трубами подачі осаду. Монтаж і запуск системи пройшли без проблем завдяки чіткій інструкції з монтажу. Трубчасті аератори Esmil були встановлені в аеротенках на 1, 2 і 3 пліті.

Моменти пуску системи аерації Esmil

Трубчасті аератори Esmil мають унікальну конструкцію, яка забезпечує ефективну аерацію при низьких експлуатаційних витратах. Невеликий діаметр повітряних бульбашок (2-3 мм) ефективно насичує стічні води киснем, забезпечуючи при цьому ефективне перемішування і запобігаючи застою осаду в аеротенку. Крім того, трубчасті аератори мають високу гнучкість у регулюванні подачі повітря та стійкість до гідравлічних ударів. Аератори Esmil не потребують зупинки аеротенків для сервісу, оскільки вони стійкі до механічних пошкоджень і несприятливих умов навколишнього середовища. Аератори Esmil дуже просто монтуються і мають надзвичайно низьке енергоспоживання порівняно з іншими типами аераторів.

Довідка: Gallicoop – найбільша компанія з виробництва м’яса індички в Угорщині, в якій працює близько 1 400 осіб. Компанія має інтегровану закриту виробничу систему і переробляє близько 40 000 тонн худоби щороку. Компанія експортує свою продукцію до Європи, Азії та Африки та зарекомендувала себе як лідер на внутрішньому ринку у виробництві м’яса індички. Gallicoop прагне підтримувати та перевершувати власні стандарти безпеки та якості харчових продуктів.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології