Комплекс механічної очистки на базі обладнання ЕКОТОН (Шіофок, Угорщина)

У червні 2016 був введений в експлуатацію комплекс механічного очищення стічних вод на базі обладнання ESMIL.

Озеро Балатон – найбільший прісний водойм на всьому європейському континенті. На його південному березі розташовано невелике курортне місто Шіофок, де в червні 2016 року було введено в експлуатацію нові муніципальні очисні споруди, побудовані в рамках програм KEOP за кошти Євросоюзу. Комплекс обладнання ESMIL з нержавіючої сталі, який включає каналізаційні механізовані решітки грубої і тонкої очистки, гвинтовий прес, а також тангенціальні пісколовк дуже добре зарекомендував себе в роботі з очищення стоків.

Цех механічного очищення стічних вод складається з двох ліній – на першу подаються господарсько-побутові стоки з міста. Вони проходять через величезну грабельну решітку РКЕ більше 11 метрів у висоту, яка затримує великі відкиди, а пізніше за допомогою насосів подаються на ступінчасті решітки РСК з прозором 3 мм, затримуючи найдрібніші забруднення, які, потрапивши на подальші стадії очищення, можуть вивести з ладу всю систему. Далі каналізаційні відходи відправляються в гвинтовий прес, адже ущільнення відходів істотно скорочує витрати на їх транспортування.

Стоки з асенізаторських машин, подаються на другу лінію, де потрапляють на решітку гвинтовую віджимную РВО. На цьому етапі відбувається промивка, віджимання і транспортування в сміттєзбірник дрібних і середніх відкидів. Перфороване полотно РВО з дрібними отворами дозволяє утримати навіть такі трудне до затримання забруднення, як волосся. Після решітки очищені стоки подаються на піскоуловлювач ПТ-150, де завдяки використанню тангенціального руху рідини відбувається відділення піску.

Подібна схема очищення може бути реалізована на міських очисних спорудах з аналогічною характеристикою вхідних стічних вод.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології