Угорська асоціація водопостачання та водовідведення MAVIZ

Нещодавно Промислова група ESMIL стала членом Угорської асоціації водопостачання та водовідведення MaViz.

Це дало нам унікальну можливість ділитися власним досвідом, вивчати успішні доробки інших компаній та бути обізнаним з найновітнішими технологічними розробками у галузі. Незважаючи на членство компанії ESMIL у багатьох організаціях, лише MaViz є єдиною профільною в Угорщині, яка працює у сфері водопостачання та водовідведення. MaViz була заснована у 1990 році. Понад 95 % усіх угорських комунальних підприємств – асоційовані члени асоціації. Її основна задача полягає у координації програм, в яких беруть участь її члени, котрі різняться як за розмірами, так і за послугами, що вони надають. Також важливою функцією MaViz є створення міцних відносин з різними групами підприємств, такими як профсоюзи, міністерства, державні керівні органи та міжнародні організації, які працюють у сфері очищення стічних вод.

Промислова група ESMIL нараховує понад 1500 Клієнтів у всьому світі, в тому числі й Клієнтів з Угорщини. Ми віримо, що для успішної роботы потрібно увесь час вдосконалюватися, бути обізнаним з найновітнішими розробками, дослідженнями, технологіями. Основою нашої роботи є наш сервіс. Ми прагнемо надавати нашим Клієнтам високоякісні послуги, відмінну сервісну підтримку, надійне ефективне обладнання. Співпраця з різними профільними організаціями дає неоціненну можливість розвиватися, узнавати та застосовувати міжнародний досвід та найефективніші рішення.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології