Компанія ESMIL вступила в Міжнародну водну асоціацію IWA, діяльність якої спрямована на об’єднання кращих світових фахівців в області водного господарства для розробки і реалізації найбільш ефективних рішень, які сприяють збереженню світових водних ресурсів.

Сьогодні в членах IWA перебуває більше 10 000 індивідуальних членів і близько 500 найбільших корпорацій з 130 країн світу. Об’єднання настільки потужного науково-практичного потенціалу в рамках однієї Асоціації дозволяє використовувати більш цілісний міждисциплінарний підхід для вироблення нових способів вирішення проблем водного господарства.

«Вступ до лав IWA не тільки дасть доступ до інформаційних ресурсів Асоціації і буде сприяти просуванню компанії на світовому ринку, а й дозволить обмінюватися знаннями і напрацьованим досвідом з представниками міжнародного водного співтовариства, що в свою чергу позитивно позначиться на збереженні світових водних ресурсів» – зазначив директор компанії ESMIL Петро Трунов.

Представники IWA в свою чергу подякували промислову групу ESMIL за вступ в члени Асоціації та побажали, щоб робота в найдинамічнішій і енергійній мережі фахівців-водників приносила задоволення співробітникам організації і сприяла народженню інновацій, які матимуть реальний вплив на майбутнє води.

ДОВІДКА. IWA (International Water Association) – всесвітня мережа, яка об’єднує фахівців водного сектора з усього світу. Штаб-квартира Асоціації знаходиться в Лондоні, а її офісі розташовані в Гаазі, Пекіні, Бухаресті, Найробі, Сінгапурі та Вашингтоні.

IWA була сформована в 1999 році, шляхом злиття двох найбільших світових організацій: IWSA (Міжнародна асоціація водопостачання), заснованої в 1947 р., і IAWQ (Міжнародної організації з вивчення забруднення води), що працює з 1965 року.

За рік IWA проводить більше 40 спеціалізованих конференцій і семінарів з різних аспектів управління водними ресурсами по всьому світу.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології