Дегидратор ЕКОТОН-TSURIMI отримав гран-прі виставки WOD-KAN 2013 Польщі

З 7 по 9 травня компанія ESMIL взяла участь в XXI Міжнародній виставці обладнання для водопостачання та каналізації WOD-KAN 2013, яка проходила в м. Бидгощ, Польща.

На сьогоднішній день WOD-KAN є найпрестижнішою галузевою виставкою в Польщі – на площі 13 тис.м2 в цьому році розмістилися понад 360 експонентів з Великобританії, Франції, Чехії, Німеччини, Іспанії, Португалії, Литви та Японії, які представили новітні технологічні рішення для очищення стічних вод. За даними організаторів виставку відвідало понад 8 000 гостей.

Традиційно в рамках виставки пройшов конкурс Гран-прі WOD-KAN 2013, в якому взяло участь 24 компанії з 26 продуктами. Конкурс проводився в два етапи: спершу журі відібрало 10 учасників півфіналу, а пізніше, ознайомившись з найцікавішими рішеннями в ході презентацій на стендах компаній-виробників, вибрала три найбільш ефективних продукту для очищення стічних вод.

Дегидратор ЕКОТОН-TSURIMI отримав гран-прі виставки WOD-KAN 2013 Польщі

Економічність, компактність, простота в обслуговуванні і висока ефективність шнекового дегидратора ESMIL-TSURIMI були по достоїнству оцінені експертною радою Гран-прі – спільний продукт компаній ESMIL і Tsurimi Pumps увійшов до трійки переможців конкурсу WOD-KAN 2013.

Шнековий дегідратор ESMIL-TSURIMI ідеально підходить для механічного зневоднення осадів стічних вод на очисних спорудах малої продуктивності, опадів промислових стічних вод, що містять масла, нафтопродукти, жировмісні речовини, а також з опадів з низьким вмістом сухої речовини.

Шнековий дегідратор ЕКОТОН

Виробництво шнекових дегідраторів спільно з японською компанією Tsurimi Pumps на заводах ESMIL дозволяє поєднувати якість продукції, зумовлену 20-річним досвідом роботи японських партнерів, з доступністю в придбанні і сервісному обслуговуванні на території Євросоюзу і СНД.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології