Міжнародний конгрес і Технічна виставка «ЕТЕВК-2021» та Південний водний форум у Чорноморську

7-9 липня у місті Чорноморськ відбувся 13-й Міжнародний конгрес і Технічна виставка «ЕТЕВК-2021» та Південний водний форум. Організаторами заходу виступили асоціація «Укрводоканалекологія» та ДП НІКТІ, а Промислова група ESMIL була генеральним партнером конференції.

У заході взяли участь понад 200 представників водоканалів, представники місцевої та державної влади, ЗМІ та бізнесу. Під час роботи конгресу було розглянуто найбільш актуальні проблеми галузі як-от зміни в законодавстві, модернізація систем водопостачання та водовідведення, а також презентовано сучасні розробки в галузі очищення стічних вод і зневоднення осаду.

Промислова група ESMIL організувала виїзд учасників конференції на очисні споруди ТОВ «Інфоксводоканал», де відбулася презентація мобільної установки для зневоднення осаду на базі мультидискового шнекового зневоднювача ESMIL Module D.

мобільна установка для зневоднення осаду на базі мультидискового шнекового зневоднювача EKOTON Module D

Мобільний цех механічного зневоднення ESMIL Module D – це нова серія мобільних установок для зневоднення осадів промислових і господарсько-побутових стічних вод, які поставляються у стандартних 20 і 40-футових контейнерах. Технологію зневоднення реалізовано за допомогою надійного та високоефективного мультидискового шнекового дегідратора MDQ ESMIL Tsurumi.

мобільна установка для зневоднення осаду на базі мультидискового шнекового зневоднювача EKOTON Module D

Щоб запустити установку у роботу, модуль достатньо під’єднати до інженерних систем і вибрати режим роботи (налаштування, запуск). Залежно від продуктивності та цільового призначення, комплекс ESMIL Module D може застосовуватися і як пересувний комплекс, і як стаціонарна установка.

Переваги мобільного комплексу зневоднення осаду ESMIL Module D:

  • Повністю автономна установка заводського виробництва (принцип plug-and-play);
  • Мінімальна потреба у проєктуванні та дозвільній документації;
  • Компактне виконання у 20-ти та 40-футових морських контейнерах;
  • Високоефективне та економічне зневоднення на базі мультидискових шнекових дегідраторів MDQ ESMIL Tsurumi дозволяє скоротити об’єм осаду у 10-15 разів;
  • Можливість зневоднення «складного осаду» з високим вмістом жирів, олій та абразивних речовин;
  • Мінімальні експлуатаційні витрати (низька витрата реагентів, промивної води та електроенергії);
  • Простота і зручність експлуатації – комплекс повністю автоматизований, можливе віддалене керування зі смартфона;
  • Мобільність – можливість легко транспортувати комплекс з одного об’єкту на інший;
  • Багата комплектація та можливість установки додаткового обладнання за бажанням Замовника.

Дякуємо всім учасникам конференції і висловлюємо особливу подяку Асоціації “Укрводоканалекологія”, ДП НІКТІ, ТОВ «Інфоксводоканал» та КП “Чорноморськводоканал” за спільну організацію заходу.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології