Виробничий заклад групи Esmil в Елку, Польща

Щороку в усьому світі будують або модернізують кілька тисяч очисних споруд. Основою ефективної роботи водопровідних і каналізаційних установок є ретельно підібране високоякісне обладнання. Група Esmil – один з небагатьох виробників у цілому світі, який понад 25 років спеціалізується виключно на обробленні стічних вод, зневодненні осаду та технологіях «нульового скидання» для різних галузей промисловості.

Спеціалізування на вузькому колі напрямків роботи дозволяє нам регулярно вдосконалювати наявне обладнання та розробляти нові технології очищення стічних вод та оброблення осаду, а активна позиція на міжнародному ринку – бути в курсі останніх досліджень і тенденцій.

Сьогодні заводи ESMIL виробляють понад 40 видів обладнання для основних ступенів очищення стічних вод. Щороку ми реалізуємо понад 300 успішних проєктів у 38 країнах світу.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології