Концепція ESMIL Group – це синтез виробничого потенціалу українсько-польсько-американської компанії та глибокої компетенції британського інжинірингового експерта у галузі мембранної фільтрації.

Ім’я ESMIL у водній галузі має 70-річну історію. Під цим брендом робилися перші кроки у промисловому очищенні стічних вод, створювалася світова екологічна інфраструктура. Фахівцями ESMIL були розроблені машини та технології, які стали звичними рішеннями складних проблем: фільтри, флотатори, системи седиментації та багато іншого. Останні 30 років ESMIL спеціалізувався на створенні індивідуальних рішень із застосуванням мембранних технологій зворотного осмосу, за що був відзначений нагородою Її Величності Королеви Великобританії, як розробник найкращої технології в галузі захисту навколишнього середовища.

EKOTON, зі свого боку, має сучасну культуру виробництва технологічного обладнання для різних процесів очищення стічних вод і обробки опадів. Заводи компанії працюють за повним циклом машинобудування з реалізованими технологіями роботизації, сертифікованими стандартами процесів та контролю якості. Компанія щорічно виробляє тисячі одиниць обладнання для сотень проектів очищення стічних вод у всьому світі.

есміл груп ребрендінг

Формальне злиття компаній під управлінням одного власника відбулося у 2020 році, і сьогодні ми робимо наступний крок – об’єднуємо наші бренди. Синергія виробничої потужності та динаміки з глибокою компетентністю та досвідом у водній галузі створюють можливості для ефективного вирішення найвідповідальніших завдань.

Компанії починають працювати під спільним ім’ям ESMIL Group, у двох бізнес-напрямках:

  • ESMIL Equipment: виробництво технологічного обладнання для очищення стічних вод та переробки осадів;
  • ESMIL Process Systems: розробка рішень та виробництво систем для очищення стічних вод з технологією зворотного осмосу.

Засновник та власник компанії Петро Трунов:
“Сьогодні ми поєднуємо наш досвід, ідеї, ресурси для створення найкращих продуктів, найкращих рішень для галузі очищення стічних вод, для вирішення завдань сталого розвитку нашого суспільства. Сучасні технології виробництва та обробки даних роблять ці рішення ефективними та економічними. ESMIL знову показує приклад та підвищує стандарти галузі”.

Esmil Group

Esmil Group - це провідний глобальний виробник, який розробляє передове обладнання для очищення стічних вод і зневоднення осаду. Крім того, ми спеціалізуємося на постачанні передових мембранних систем для різних галузей промисловості.

EU Flag Esmil Group

Обладнання для очищення стічних вод та зневоднення осаду.

EU Flag Esmil USA

Обладнання для зневоднення осаду в США.

EU Flag Esmil Process Systems

Мембранні системи.