З 07 по 10 жовтня 2019 року в м. Юрмала, Латвія пройшла 24-а Міжнародна науково-практична конференція «Технології та обладнання для водної галузі», організована Промисловою групою ESMIL.

Цього року конференція зібрала понад 100 фахівців в галузі очистки стічних вод з країн Європи та СНД. Серед учасників конференції – представники муніципальних водоканалів і промислових підприємств, співробітники інжинірингових компаній і проектних організацій, провідних компаній-виробників обладнання, галузевих асоціацій та ЗМІ.


Відкрив конференцію круглий стіл, в якому взяли участь керівники наступних галузевих асоціацій:

  • Latvia water and waste water works association,
  • Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie,
  • Асоціація «Казахстан Су Арнаси»,
  • Асоціація “Аква-Бел”, Беларусь,
  • Росийська Асоціація Водопостачання і Водовідведення.

Обговорення торкнулося актуальних проблем законодавства, стандартів очистки і залучення коштів на реконструкцію очисних споруд.

Учасники конференції також мали можливість познайомитися з технологічними новинками, представленими виробниками обладнання. В рамках пленарних засідань було заслухано близько 20 доповідей, серед доповідачів були наступні компанії: Solenis Eurasia, Alfa Laval, Penetron, Xylem, Howden Turbo, GEA Refrigeration, Veolia та багато інших. Найбільшою увагою користувалися теми утилізації відходів (Промислова група ESMIL представила свою нову лінійку обладнання для відмивання піску і відходів), способи очистки стоків мембранними біореакторами, питання енергозбереження, що не сходять з порядку денного, очистка промислових стоків із застосуванням мембран тощо.

Організатори та учасники Конференції хотіли б подякувати за цікаву доповідь, захоплюючу екскурсію на очисні споруди м. Риги та інтенсивний обмін досвідом керівництва очисних споруди SIA “Rigas Udens”, а також водоканал SIA Jurmalas Udens за захоплюючу екскурсію Юрмалою.

Організатори конференції висловлюють подяку усім партнерам, які посприяли проведенню заходу, і компаніям, які взяли участь в конференції. Будемо раді бачити всіх на наступній Конференції ESMIL, яка відбудеться в 2021 році!

Презентації >>

Матеріали конференції ESMIL 2019 >>

 

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології