Контейнерні очисні споруди ЕКОТОН

На заводі ESMIL-Україна завершилася збірка унікальних очисних споруд, які вже незабаром будуть введені в експлуатацію на сироробному підприємстві у м. Пирятин.

Комплекс характеризує висока ефективність в усуванню з промислових стоків органічних речовин і жирів. Очищення 1500 м3/д стічної води буде відбуватися наступним чином:

  • Механiчне очищення – Барабанна решітка ESMIL РМБ ТП 6/6, яка затримує найдрібніші механічні включення;
  • Фiзико-хiмiчне очищення – Флотаційна установка ESMIL FT 25Z з можливістю експлуатації назовні і поліпшеною системою реагентноi обробки;
  • Зневоднення осаду – Шнековий мультидисковий прес ESMIL MDQ 352 для зневоднення осаду.

Установка повністю збирається у нас на заводі, завдяки чому процес монтажу відбувається дуже швидко і просто. Контейнерні рішення ESMIL для очищення стічної води – це найкращий вибір для соціально-відповідальних організацій,  які потребують швидко і без зайвих зусиль привести показники очищення промислових стоків до норм, встановлених законом.

Проект модернізації очисних споруд сироробного підприємства реалізований в співпраці з нашими партнерами УПК Арматура (генпідрядник) і ICB AQUA (інжиніринг). Промислова група ESMIL виступила в якості виробника обладнання. В наступному році запланований монтаж 2-го етапу очищення стічної води на базі SBR реактора.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології